lekarz Zbigniew Skoczylas

Pan doktor Skoczylas jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, odpowiada na każde pytanie i wątpliwość, zawsze odbiera telefon lub natychmiast oddzwania. Jestem bardzo zadowolona, mam cudownego synka.

polecam każdemu, dwie ciąże moje przeprowadził bez żadnego probelmu, wiedziałam że mogę zadzwonić i mnie nie zje, lekarz w dechę!

Uważam iż dr Skoczylas to bardzo dobry specjalista.Spokojny,miły,konkretny i po prostu ludzki-czego wielu lekarzom brakuje...bałam się bardzo pewnego zabiegu bo jestem młoda,naczytałam się na forach że jest straszny,bolesny i okropny.zabieg ten wykonał dr Skoczylas i nie czułam NIC. żadnego bólu.Chociaz oczywiście zadnego znieczulenia nie miałam. To bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim dziewczynom i kobietom.

Podczas ciąży badana byłam przez dr.Skoczylasa 2razy z tego względu,że mój lekarz prowadzący był na urlopie.Nigdy nie miałam tak bolesnego badania i po pierwszym jak i drugim badaniu wystąpiły u mnie plamienia co nigdy wcześniej nie miało miejsca.Wiedzę ma, ale delikatności mu brakuje.

Jestem bardzo zadowolona w jaki sposób poprowadził moją ciąże.

Jestem bardzo zadowolona w jaki sposób poprowadził moją ciąże.

straszny lekarz najgorszy u jakiego bylam mialam ciaze zagrozona to byl 12 tydzien ciazy bolalo mnie w calym podbrzuszu ale oczywiscie mowil ze tak ma bolec mimo wszystko pojechalam na wlasna reke do lublina do innej pani dr.i ona mowi ze to leci wszystko i od razu na oddzial mialam zle wyniki nawet ogolnie wszystko bylo zle ale lekarz z parczewa w/w pan skoczylas nic nie widzial wiec dzieki Pani dr.uratowala mi ciaze i mam dzisiaj zdrowego synka.Nigdy w zyciu nie polece nawet wrogowi wizyty u skoczylasa badanie ginekologiczne to nie jak kobiete w ciazy...tylko jak zwierzeta by badal...

Bardzo dobry lekarz,ŚWIETNY specjalista i Nigdy niezgodzę się z tymi negatywnymi opiniami, bo dzięki niemu urodziłam swojego synka.Na wizyty do Parczewa przyjeżdżałam z Białej Podlaskiej, bo postanowiłam rodzić w Parczewie i była to bardzo trafna decyzja!!!. Pan Skoczylas zawsze był miły, dokładnie tłumaczył odpowiadał na kazde pytania( a ja zadawałam dużo pytań ), podczas usg tez wszystko omawiał. Nie mam Żadnych zastrzeżeń synek( tak jak doktor stwierdził po USG w 18 tyg) urodził się zdrowy.Podczas porodu doktor był na sali i naprawdę pomagał nie wiem czy bym urodziła bez jego pomocy( poród naturalny). Jest to człowiek kompetentny, godny zaufania, odpowiedzialny i bardzo dobry ginekolog, opiekuje się swoimi pacjentkami w szpitalu w trakcie i po porodzie.
Przed wizytami w poczekalni rozmawiałam z pacjentkami doktora i każda wyrażała się bardzo pozytywnie!!!
Nie rozumiem tych nie życzliwych opinii uważam ze są to krzywdzące bzdury,zdesperowanych kobiet które myślą ze lekarz to cudotwórca i urodzi za nie zdrowe , śliczne dziecko. Drogie Panie! matki natury nie da się oszukać(jak poczytacie trochę fachowej literatury to zrozumiecie), czasem organizm sam eliminuje wadliwy płód- to nie lekarza wina!!!
Bardzo pozytywnie wspominam poród , dzięki temu właśnie doktorowi, bardzo życzliwym paniom położnym oraz ordynatorowi. Dodam ze rodziłam z podtlenkiem azotu - rewelacyjna sprawa bardzo polecam!
Polecam pana doktora jako ginekologa i położnika!

Lekarz, który traktuje pacjentki gorzej niż zwierzęta, zwłaszcza wtedy, gdy coś się niepokojącego dzieje. Jego standardowe słowa: a co ja "bóg" jestem??? A co to pani nie wie co to za choroba??? Do ojca dziecka: to co ja mam wszystkim tłumaczyć co dolega dziecku? W dodatku nie potrafi poprawnie odczytać USG. Być może inaczej się zachowuje, gdy dziecko jest zdrowe i korzysta się prywatnie z jego usług.

Jak dzieje się coś złego to lekarz wieje nie bierze odpowiedzialności za pacjenta. Chodziłam do niego prywatnie, okazało się ze serce dziecka w 38 t.c. przestało bić , Pan doktor mnie olał nawet oczu nie pokazał. Kase brał za wizyty, ale odpowiedzialnośći zero . Jak to powiedział--on nie ma obowiązku być przy pacjencie. Leżałam w szpitalu 2 doby, po ludzku wypadałoby się pokazać........życia dziecku nie zwrócę ale przed tym człowiekiem przestrzegam