lekarz Zbigniew Słomkowski

Neurochirurg

SUPER LEKARZ, wysłucha i pomoże ,postawił trafną diazgnoze,Polecam wizyte kto ma problemy zdrowotne z kregosłupem.

Gdybym chciał wyrazić swoją opinię o Panu Doktorze,jako lekarzu i człowieku, z którym zetknąłem się w potrzebie (chory kręgosłup spowodował,że ledwo i z ogromnym bólem i niemalże niedowładem lewej nogi i dysfunkcji stopy nie mogłem normalnie funkcjonować), musiałbym napisać długi tekst pochwalny. Lecz myślę,że jeśli ograniczę swój wpis do kilku przymiotników,które ,ponad wszelką wątpliwość,charakteryzują tego człowieka,to powinno w zupełności wystarczyć (kompetentny,wielkiej kultury osobistej i medycznej,godny zaufania,uprzejmy,cierpliwy,empatyczny i tak mógłbym jeszcze długo). Moją dozgonną wdzięczność,zachowałem na zawsze w swojej ciepłej i życzliwej pamięci. Dodam jedynie,że tzw. fachowcy medyczni z Radomia,z uporem maniaka , przy każdej wizycie powtarzali mi tylko,że : "znają się dobrze na nożu". Zatem,alternatywnego leczenia nie brali w ogóle pod uwagę.I tak, z wielką nadzieją trafiłem do Pana doktora Zbigniewa Słomkowskiego. Gdzie można jeszcze spotkać takich lekarzy,a zwłaszcza w Radomiu ? Niech każdy odpowie sobie na to pytanie we własnym sumieniu.Wyrazy głębokiego szacunku przesyłam Panu doktorowi Zbigniewowi Słomkowskiemu. Niech Pan żyje,jak najdłużej w zdrowiu, ku nadziei wszystkich chorych cierpiących na dolegliwości kręgosłupa, bo takiego lekarza i człowieka, bardzo trudno będzie zastąpić. Pozdrawiam z Radomia.

Bardzo dobry fachowiec, każdemu pacjentowi wytłumaczy i poświęca dużo czasu. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Życzę dużo zdrowia by mógł Pan nieść pomoc ludziom, którzy są pokrzywdzeni przez pseudo-lekarzy. Pozdrawiam z Radomia.

Godny polecenia lekarz, profesjonalizm, przemiły człowiek . Dzięki temu lekarzowi jestem silna i wciąż żyję. Dziękuję doktorze.

CUDOWNY CZŁOWIEK,UCZCIWY,POZYTYWNIE NASTAWIONY DO ŻYCIA,POSIADA BARDZO DUŻĄ WIEDZĘ I UCZCIWY. URATOWAŁ MNIE OD KALECTWA.PO 7 MIESIĄCACH PONOWNIE CHODZE GDZIE INNI LEKARZE NIE DAWALI MI SZANS A NIE MIAŁAM OPERACJI OBYŁO SIĘ BEZ MIEJ. POLECAM