lekarz Zbigniew Szafrański

2,1

na miano PANA nie zasługuje, traktuje wszystkich lekceważąco, bez względu czy jesteś pacjentem czy pracownikiem przychodni. Byłam u niego 2 razy z tym samym problemem, niestety za 2gim razem wygarnęłam mu, że poprzednie leki są beznadziejne a mój stan jest coraz gorszy. Powiedział mi, ze ostatnio przyszłam z innym problemem ;) bo "w karcie miał zapisane co innego". Należę to osób, które chodzą do lekarza w ostateczności, przy okazji powiedziałam mu, że mam problem dodatkowo z zatokami, akurat wtedy miałam dodatkowo grypę plus COŚ co nadal mnie męczy i do tej pory nie wiem co mi jest... mam zamiar udać się do niego jeszcze raz.... choć uważam, że to strata czasu. a! bym zapomniała, podobno lubi zielone papierki :) nie polecam!

ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA. BRAK SŁÓW...

ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA. BRAK SŁÓW...

całkowicie ni kompetentna osoba nie mająca zielonego pojęcia jak sie leczy ludzi. nawet z psem bym do niego nie poszedł. cham i prostak. dialog polega na dzień dobry i dowidzenia. stawia diagnozy z palca wyssane praktycznie bez zbadania pacjenta.

witam jestem niezadowolona z tego lekarza bardzo długo się do niego czeka a wszystko kończy się na dzień dobry i dowidzenia zdecydowanie nie polecam

Doskonały specjalista, wykrył zator płucny, z wykryciem którego najlepsi lekarze w Polsce mieli problemy - dzięki czemu uratował mi życie. Pomyśleć, że jeszcze tydzień, a bym pewnie "wąchał kwiatki", a dzięki tej wizycie zmieniło się moje życie. Polecam gorąco! Największy pozytyw.

Wizyta trwała niespełnia minutę. Nie zbadał, nie chciał nawet słuchać. Bardzo nieprzyjemny. Jeśli już pracuje z ludźmi to powinien raczej pracować w więzieniu. Po wyjściu z gabinetu byłam świadkiem jak ten "lekarz" potraktował starszego pana. Nie określę tego bo nie warto. Jedno jest pewne, ten pan bardzo się pomylił wybierając swoją ścieżkę zawodową!!! Omijajcie z daleka !!!

Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ich działania i nie zapomniał spytać o inne stale zażywane leki w celu wykluczenia interakcji, nie wmawiał mi także jak połowa włocławskich lekarzy różnych obiegowych półprawd na temat mechanizmu działania zapisywanych leków. Prawidłowo i czytelnie wypisał receptę, dzięki czemu pani z apteki nie musiała wybierać się w rejs do przychodni w celu poprawienia recepty. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u niego.

Przyjmuje na ul. szpitalnej pod szyldem KARDIOLOG Powiem krótko GŁĄB DO POTĘGI! Sprawia wrażenie jakby przyjmował pacjentów za karę, za każdym razem kiedy czekałam w kolejce znikał na godzinę. Bardzo nieprzyjemny, dialog podczas wizyty praktycznie zaczął się na "dzień dobry" a skończył na "do widzenia". Bez badań postawił diagnozę nerwicy. Może następnym razem będzie przyjmował jako psychiatra? Albo sam powinien się do niego udać. Bardzo nie polecam!

Przyjmuje na ul. szpitalnej pod szyldem KARDIOLOG
Powiem krótko GŁĄB DO POTĘGI!
Bez badań postawił diagnozę nerwicy.
Może następnym razem będzie przyjmował jako psychiatra?
Albo sam powinien się do niego udać.
Bardzo nie polecam!