lekarz Zbigniew Szczepanowski

Od kilku tygodni podchodziłem do planowego usunięcia pęcherzyka żółciowego - skończyło się w sposób "nieplanowy" po ostrym ataku. Trafiłem do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu przy Katowickiej na oddział chirurgii w ręce Pana doktora Szczepanowskiego. Od dzisiaj jestem już w domu i wiem jedno - lepiej trafić nie mogłem. To naprawdę Wspaniały Człowiek !!!

Od dzisiaj jestem już w domu i wiem jedno - lepiej trafić nie mogłem.
To naprawdę Wspaniały Człowiek !!!

Cudowny , wspaniały , grzeczny , otwarty , bardzo dobry człowiek ...brak pozytywnych przymiotników by okreslić umiejętności i rozległą wiedzę PANA DOKTORA ...ANIOŁ ... Panie Boże dzięki Ci ,że w tych trudnych czasach służby zdrowia jest lekarz , któremu nie jest obca służba i poswięcenie by pomóc cierpiącemu człowiekowi ... POLECAM tego WSPANIAŁEGO PANA DOKTORA Z TYTUŁEM DOKTORA /mam nadzieję na razie tylko DOKTORA / Wdzięczna Małgorzata

Miły, uśmiechnięty a przede wszystkim dobrze wykwalifikowany lekarz! POLECAM SERDECZNIE!

wspanialy lekarz ale przedewszystkim czlowiek przez duze CZ. sympatyczna usmiechnieta twarz wzbudzajaca zaufanie

Zaczęłam chodzić do doktora Szczepanowskiego po wizycie w szpitalu. Bardzo dobrze i troskliwie się mną zajął. Wzbudził moje zaufanie, zlecał potrzebne badania, interesował się pacjentami. Wykonywał swoje zadania tak jak powinien. I teraz chodzę do doktora prywatnie,jestem zadowolona. Również mnie operował i wszystko jest ok. Jeśli chodzi o cenę wizyty prywatnej to jest bardzo przystępna.

P-o dyrektora ZOZ-u wręczył temu wspaniałemu lekarzowi WYPOWIEDZENIE.Brak mi słów.

Polecam lekarza jeden z najlepszych jakich znam a troche po szpitalach jezdzilem wyleczyl mi rany i uratowal noge

Super lekarz.nic wiecej nie trzeba pisać

Super lekarz.nic wiecej nie trzeba pisać

Pan doktor Szczepanowski to idealny lekarz z powołania . Z pasją wykonuje swój zawód , to człowiek pochylający sie nad każdym pacjentem bez róznicy.To nie jest biznesman tylko zawodowiec w swoim fachu . Fantastyczny kontakt z pacjentem,potrafi słuchać.Jest to człowiek skromny o wielkiej wiedzy i umiejetnościach a nie nadęty bufon. Kontakt z tym lekarzem jest w kązdym wypadku przyjemnością,Stawia trafne diagnozyZawsze z wielka atencją poswięca czas pacjentowi .Marzeniem by było by każdy lekarz posiadał cechy i umiejetności Pana Dr Zbigniewa Szczepanowskiego.POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz,wyleczył mamie ranę stopy cukrzycowej gdzie inni lekarze mówili że rana jest nie do wyleczenia,doktor Szczepanowski nie miał z tym żadnego problemu.Lekarz godny zaufania szczerze polecam tego lekarza.