lekarz Zdzisław Cywiński

3,2
3,2
3,1
3,3

myślę, że każdy ma pewnie inne zdanie na temat tego lekarza i jednemu może pomógł innemu pewnie nie. ja nie miałam żadnych szczególnych problemów dlatego co do jego diagnoz nie mnie się wypowiadać. lekarz z pewnością wzbudza zaufanie i jest bardzo rzeczowy i kompetentny, ale...bierze bardzo dużo za wizytę i niezależnie od tego czy robił badanie usg czy tylko wypisał recepty...to nawet w dużych miastach tak się nie cenią!do tego wmusza badania, których się w danym momencie nie chce robić, a jak poprosiłam o tabletki to od razu dostałam jedna konkretną firmę, z którą pewnie miał podpisaną jakąś umowę i w dodatku bez żadnego badania czy je w ogóle mogę brać... do tego te ciągłe wstawki typu: "chyba już czas zaplanować dziecko?" a jestem młodą osobą i jeszcze mi do tego daleko...trochę to było męczące..nie mówiąc już o tym że nie bada piersi...choć trzeba przyznać że sprzęt ma nowoczesny i w trakcie badania wszystko się widzi na monitorze...może i mam duże wymagania ale jak już tyle bierze to można, a nawet trzeba wymagać.

Rewelacyjny lekarz, kompetentny. Mimo że wszyscy inni olali moją córkę w szpitalu "bo nie ich" on zajął się nią świetnie. Serdecznie POLECAM.

Ten "lekarz" nawet swoje prywatne pacjentki, które przychodzą do jego prywatnego gabinetu lekceważy. Siedziały biedne kobiety i czekały. Żadnej informacji, że przyjęć tego dnia nie będzie, nic. Gosposia je wpuściła do poczekalni i też nic nie mówiła, że go nie będzie. Dopiero po upływie pół godziny od wyznaczonej godziny rozpoczęcia przyjęć, gdy jedna z nich zadzwoniła do niego, dowiedziała się, że nie będzie go w tym dniu; a gdyby nie zadzwoniła, ciekawe ile by biedne kobiety czekały. Totalne olewanie pacjentek!!! A już, że wyniosły i "najmądrzejszy" jest, to każdy wie.

chodzę do niego od 2lat oczywiście prywatnie i nie mogę powiedzieć że jest żle nic mi nie dolega więc jest ok ale ktoś z mojej rodziny miał problemy i po wizytach u tego lekarza wylądował w Łodzi gdzie stwierdzono co dolega a o panu ordynatorze nie wypowiadali się zbyt łagodnie ze względu na jego niewiedzę przykre ale prawdziwe

Gdybym mogła dałabym zero,zabił moje dziecko.Kobiety pilnujcie się!!!!!Doktor uważa się za Boga i może decydować kto ma prawo żyć a kto nie.

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek!!!

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek!!!

dzieki niemu uniknelam kolejnej operacji

dzieki niemu uniknelam kolejnej operacji

Bardzo dobry lekarz, nie jest materialistą, czuję, że naprawdę zależy mu na zdrowiu i dobru pacjenta, a nie tylko na zapełnieniu swojej kieszeni. To mój ginekolog od dawna, teraz jestem w ciąży i właśnie on prowadzi moją ciążę. Polecam szczerze.

TOTALNA PORAŻKA DLA DOKTORA LICZĄ SIĘ PIENIĄDZE NIE PACJENT ....A Z POWAŻNYCH PRZYPADKÓW ROBI SOBIE SYMPOZJUM NAUKOWE POZWALAJĄC BY INNI LEKARZE WYPOWIADALI PRZY PACJENCIE SWOJE DOMNIEMANIA I DOMYSŁY KTÓRE W PRAKTYCE NIE MAJĄ MIEJSCA ....Z WNIOSKÓW DOKTORA W ŁODZI MIELI POLEWKĘ .....

Jak dla mnie może być:)Miły,wiarygodny stara się pomóc pacjentowi:)Myśle,że poleciłabym go swoim znajomym,również rodzinie:)