Zdzisława Hadzik

2,5
2,5
2,3
2,3

NIE POLECAM i OSTRZEGAM! Przede wszystkim p. Zdzisława Hadzik NIE DEZYNFEKUJE SPRZĘTU, nie wspominając już o tym, że o świeży kubek trzeba się upomnieć, bo znajdujące się na nim czerwone ślady szminki innych pacjentek nie są dla tej pani wystarczającym przypomnieniem o jego wymianie. Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania nigdy nie przekracza kilku minut), natomiast sprawdzenie stanu zębów następuje dopiero po wyraźnej prośbie pacjenta i odbywa się z wielką łaską, ...

NIE POLECAM i OSTRZEGAM!
Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania nigdy nie przekracza kilku minut), natomiast sprawdzenie stanu zębów następuje dopiero po wyraźnej prośbie pacjenta i odbywa się z wielką łaską, jakby już samo pojawienie się w gabinecie kosztowało 100 lub 200zł.
Byłam stałą pacjentką tej pani przez ponad 2 lata i szczerze nie polecam. 200zł za wizytę, podczas której pani nie raczy nawet przyjrzeć się zębom to po prostu kpina. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że wiele osób jest skazanych na panią Hadzik, bo w Kluczborku po prostu brakuje innego ortodonty.

POLECAM,p.Zdzisława jest bardzo miłą uśmiechniętą osobą,wyprostowała mi zęby.Wszystko super.A miłe podejście do pacjenta to przecież podstawa:)))

Wszystkie negatywne opinie pod adresem tej lekarki to najszczersza prawda , dosłownie nic dodać nic ująć . Trwa to od lat i widać że lekarka nic sobie z tego nie robi bo na dzień dzisiejszy jest tak samo . Problem w tym że jest to jedyny ortodonta w Kluczborku .

Ta pani nigdy nie jest mila atmosfera jest okropna,wini zawsze rodzicow bądź opiekunów nie polecam wychodzi się z wizyty z wielkim niesmakiem

Bardzo arogancki i nietaktowny Lekarz, dawno z takim złym podejściem do pacjenta ( dziecka ) oraz do jego rodzica to się nie spotkałem. Odniosłem wrażenie że nie dość że to moja wina że dziecku krzywo wyrósł drugi ząb, to w dodatku chyba powinienem się doktoryzować ze stomatologii. Usłyszałem kilka niemiłych słów na temat opiekuna dziecka i takie róże tego typu. Nie mam zaufania do tego lekarza oraz z całym zdecydowanie go nie polecam, a dodatkowo muszę po tej wizycie zaciągnąć porady u innego ortodonty. Nie wiem czy to naganne jak ...

Nie mam zaufania do tego lekarza oraz z całym zdecydowanie go nie polecam, a dodatkowo muszę po tej wizycie zaciągnąć porady u innego ortodonty. Nie wiem czy to naganne jak dla mnie zachowanie Pani doktor wynika z tego że nie zaciągnęłem tej porady w systemie prywatnym?

Jeździłam z synem przez 2 lata. Pani doktor raz jest miła, a raz mniej. Najpierw trzeba było pojechać na prześwietlenie zębów a potem kazała usunąć zęby zanim zrobiła aparat. Zna sie na leczeniu bo wyprostowała synowi mocno krzywe zęby.

Przychylam się do poprzedzających opinii. Tak niemiłej stomatolog dawno nie miałam przyjemności poznać! Po wizycie (prywatnej!) człowiek wychodzi z poczuciem winy, że tak "zaniedbał" dziecko. Brak szacunku i odpowiedniego podejścia (nie mówię już o dorosłej osobie) , ale do dzieci! Zdecydowanie nie polecam!

POLECAM !!!!! Pani Doktor bardzo sympatyczn uprzejma i fachowo podchodzi do pacjenta, uśmiechnięta do takiego dentysty miło przyjsc :)

Bardzo fajna pani doctor;) Spełniła moje wszelkie oczekiwania POLECAM!

Bardzo fajna pani doctor;) Spełniła moje wszelkie oczekiwania POLECAM!

Byłam z dzieckiem u pani doktor 2 razy i muszę przyznac że była nieuprzejma nie tłumaczyła leczenia, atmosfera była wyraźnie nie kmofortowa. Zrezygnowałam bo twierdzę że lekarz z takim podejściem do pacjenta nie zasługuje na uwagę. Szkoda tylko że w Kluczborku nie ma innych ortodontów:(

Szkoda tylko że w Kluczborku nie ma innych ortodontów:(