Stomatolog Kluczbork

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog. Zabiegi wykonuje uważnie i dokładnie, posiada szeroką wiedze w swojej dziedzinie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: zadowolony pacjent

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Szybko i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam - jeden z najlepszych lekarzy w mieście.

Gabinet stomatologiczny
kluczbork
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog ;)
nigdy się nie zawiodlem

Bardzo dobry stomatolog ;)
nigdy się nie zawiodlem

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Grunwaldzka 16/3
46-200 Kluczbork

Pełen profesjonalizm! Prawdziwy lekarz z powołania! Dziś to jak szukanie diamentu w Polskich kopalniach węgla :)

Byłem przerażony wyrwaniem zęba, jednak podejście do pacjenta, tłumaczenie i delikatność to finezja ze strony pani doktor! Jak usłyszałem że najgorsze mamy za sobą(w czasie zastrzyku znieczulenia) nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...wyrywne trwało może z 2 min i zero bólu jak i strachu! Szkoda że dzisiaj takich lekarzy z powołania szukać jak igły w stogu siana...

Opinia dodana przez: Gośćie

ulica Pułaskiego 8/1
46-200 Kluczbork

Polecam. Sprawnie i bez wielkich kolejek. Można przyjść nawet bez wcześniejszej rejestracji i nie trzeba długo czekać.

Wiktor Naumik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kluczbork

Ten chirurg doskonale wie co robi. W ekstrakcji zęba niezrównany w Kluczborku, widać długoletnie doświadczenie w zawodzie. Szybko, bez bólu i strachu.

Opinia dodana przez: Adam

Wyspiańskiego 3
46-200 Kluczbork

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie pani doktor. Nie lubię chodzić do dentysty ale tym razem było naprawdę miło. Pani doktor cierpliwie tłumaczy, nie śpieszy się i ma rozsądne ceny. Bardzo podoba mi się gabinet, nowoczesny i profesjonalny. Polecam!!

Opinia dodana przez: Aneta

Słowackiego 13a
46-203 Kluczbork

NIE POLECAM i OSTRZEGAM!
Przede wszystkim p. Zdzisława Hadzik NIE DEZYNFEKUJE SPRZĘTU, nie wspominając już o tym, że o świeży kubek trzeba się upomnieć, bo znajdujące się na nim czerwone ślady szminki innych pacjentek nie są dla tej pani wystarczającym przypomnieniem o jego wymianie.

NIE POLECAM i OSTRZEGAM!
Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania nigdy nie przekracza kilku minut), natomiast sprawdzenie stanu zębów następuje dopiero po wyraźnej prośbie pacjenta i odbywa się z wielką łaską, jakby już samo pojawienie się w gabinecie kosztowało 100 lub 200zł.
Byłam stałą pacjentką tej pani przez ponad 2 lata i szczerze nie polecam. 200zł za wizytę, podczas której pani nie raczy nawet przyjrzeć się zębom to po prostu kpina. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że wiele osób jest skazanych na panią Hadzik, bo w Kluczborku po prostu brakuje innego ortodonty.

lek. dent. Maria Fiutak

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kluczbork

nie polecam bylam pare dni temu zeby wyrwac zeba , 6stke na dole .. a ze boje sie dentystow poszlam z myslala ze bedzie ok i nic nie bedzie bolec, a jednak przeliczylam sie znieczulenie wogole nie dzialalo jak mialo zle podane , do tego jak wsadzila takie duze szczypce odepchalam jej reke bo zabolalo to wielkie pretensje ze co ja robie ze jak chce moge sobie szukac innego dentysty .. no to dalam drugi raz sprobowac lecz tak bolalo ze zaczelam z bolo krzyczec .. to jeszcze ja dostalam opiernicz to ta jej asystentka byla milsza niz ona stara baba powinna isc juz na emeryture a nie leczyc zeby !!!!!! dodam jeszcze ze moja druga wizyta tam pierwsza bylam u takiego pana co tam pracuje i dodam ze jak on mi na dole wyrywal 7emke to nawet sie nie poruszylam nic nie bolalo i podane znieczulenie zadzialalo i dziwne bo mi babka powiedziala ze to same znieczulenie ;/ nie polecam tam chyba ze do tego pana na wyrywanie

Opinia dodana przez: gosci

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Nie polecam. Miesiąc temu byłam na usunięciu kamienia. Po kilku dniach w jamie ustnej powstał grzyb konkretnie na języku. Miesiąc czasu już się męcze brałam antybiotyk i nystatyne w tabletkach i do pędzlowania. Na lekarstwa wydałam jeszcze więcej niż zapłaciłam za wizyte. Pojechałam z rachunkami do Pani Natalii nawet mnie nie przeprosiła i nie oddała pieniędzy. Zostałam okropnie potraktowana. Moja siostra po wizycie też miała afty w buzi To o czymś świadczy po prostu narzędzia nie były wystarczająco dobrze sterylne. Szczerze odradzam Wizyt u Pani Natali Wicher!

Opinia dodana przez: ANONIM

Stomatolodzy w mieście Kluczbork