Stomatolog Kluczbork

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Grunwaldzka 16/3
46-200 Kluczbork

Pełen profesjonalizm! Prawdziwy lekarz z powołania! Dziś to jak szukanie diamentu w Polskich kopalniach węgla :)
Byłem przerażony wyrwaniem zęba, jednak podejście do pacjenta, tłumaczenie i delikatność to finezja ze strony pani doktor! Jak usłyszałem że najgorsze mamy za sobą(w czasie zastrzyku znieczulenia) nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...wyrywne trwało może z 2 min i zero bólu jak i strachu! Szkoda że dzisiaj takich lekarzy z powołania ...
Opinia dodana przez: Gośćie

Zdzisława Hadzik

Ortodonta, Stomatolog

Słowackiego 13a
46-203 Kluczbork

NIE POLECAM i OSTRZEGAM!
Przede wszystkim p. Zdzisława Hadzik NIE DEZYNFEKUJE SPRZĘTU, nie wspominając już o tym, że o świeży kubek trzeba się upomnieć, bo znajdujące się na nim czerwone ślady szminki innych pacjentek nie są dla tej pani wystarczającym przypomnieniem o jego wymianie.
Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania ...

lek. dent. Maria Fiutak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kluczbork

Nie pamiętam gabinetu stomatologicznego, gdzie by mnie tak przyjmowano. Przede wszystkim fachowość, a wszystko to w miłej, przyjemnej atmosferze. Wspaniały zespół specjalistów, któremu w pełni można zaufać. Polecam.

Wiktor Naumik

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Kluczbork

Ten chirurg doskonale wie co robi. W ekstrakcji zęba niezrównany w Kluczborku, widać długoletnie doświadczenie w zawodzie. Szybko, bez bólu i strachu.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Janusz Sierakowski

Gabinet stomatologiczny
kluczbork
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog ;)
nigdy się nie zawiodlem

lek. dent. Karolina Terlecka-Szulska

Wyspiańskiego 3
46-200 Kluczbork

Bardzo miła atmosfera. Zabieg przebiegł deliaktnie i bezboleśnie, co mnie zaskoczyło, gdyż zazwyczaj podczas zabiegu u innych stomatologów odczuwałem dyskomfort. Bardzo polecam. Od samego wejścia super atmosfera!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Michał Kuleszyński

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Michał jest specjalistą najwyższej półki, sumienny i ambitny. W jego działaniu nie ma przypadku- bardzo dobra organizacja pracy i reagowanie na pojawiające się trudności. Tym którym poleciłem - nie żałują
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Antoni Malinowski

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Szybko i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam - jeden z najlepszych lekarzy w mieście.

lek. dent. Barbara Lewińska-Mieszko

ulica Pułaskiego 8/1
46-200 Kluczbork

Polecam. Sprawnie i bez wielkich kolejek. Można przyjść nawet bez wcześniejszej rejestracji i nie trzeba długo czekać.

lek. dent. Natalia Wicher

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Nie polecam. Miesiąc temu byłam na usunięciu kamienia. Po kilku dniach w jamie ustnej powstał grzyb konkretnie na języku. Miesiąc czasu już się męcze brałam antybiotyk i nystatyne w tabletkach i do pędzlowania. Na lekarstwa wydałam jeszcze więcej niż zapłaciłam za wizyte. Pojechałam z rachunkami do Pani Natalii nawet mnie nie przeprosiła i nie oddała pieniędzy. Zostałam okropnie potraktowana. Moja siostra po wizycie też miała afty w buzi To o ...
Opinia dodana przez: ANONIM

Stomatolodzy w mieście Kluczbork