lek. dent. Maria Fiutak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

2,7
2,7
2,4

Nie pamiętam gabinetu stomatologicznego, gdzie by mnie tak przyjmowano. Przede wszystkim fachowość, a wszystko to w miłej, przyjemnej atmosferze. Wspaniały zespół specjalistów, któremu w pełni można zaufać. Polecam.

Przykro mi to napisać, ale kompetencje Pani doktor są żadne. Tyle lat doświadczenia na marne. Wierzyłam, że mi pomoże, a okazuje się, że jest wręcz odwrotnie. Zmarnowałam swój czas, a ból mnie wykończył. Szkoda się rozpisywać - jeśli chcą Państwo mieć zdrowe zęby i nie musieć odwiedzać innych stomatologów w celu naprawienia tego, co Pani doktor wyrabia to proszę omijać gabinet z daleka. Naprawdę ostrzegam. Ufałam Pani doktor i się poważnie zawiodłam. Nie warto.

nie polecam bylam pare dni temu zeby wyrwac zeba , 6stke na dole .. a ze boje sie dentystow poszlam z myslala ze bedzie ok i nic nie bedzie bolec, a jednak przeliczylam sie znieczulenie wogole nie dzialalo jak mialo zle podane , do tego jak wsadzila takie duze szczypce odepchalam jej reke bo zabolalo to wielkie pretensje ze co ja robie ze jak chce moge sobie szukac innego dentysty .. no to dalam drugi raz sprobowac lecz tak bolalo ze zaczelam z bolo krzyczec .. to jeszcze ja dostalam opiernicz to ta jej asystentka byla milsza niz ona stara baba powinna isc juz na emeryture a nie leczyc zeby !!!!!! dodam jeszcze ze moja druga wizyta tam pierwsza bylam u takiego pana co tam pracuje i dodam ze jak on mi na dole wyrywal 7emke to nawet sie nie poruszylam nic nie bolalo i podane znieczulenie zadzialalo i dziwne bo mi babka powiedziala ze to same znieczulenie ;/ nie polecam tam chyba ze do tego pana na wyrywanie

Pani Fiutak leczyła mi dwa zęby, a raczej próbowała wyleczyć. Jeden z nich mimo że mnie nigdy nie bolał, teraz mnie boli gdy ugryzę coś twardego. Dodatkowo dwa zęby Pani zrobiła w 25 minut. Jeżeli zależy Wam na czasie proszę bardzo, polecam. Jeżeli jednak oczekujecie że ktoś poświęci Wam uwagę i postara się wyleczyć zęby najlepiej jak potrafi, polecam kogoś innego.

tania to moze i jest ale okropnie robi-.- pare lat temu próbowała mi ratowac zeba i wsadzila prombe a mialam podrazniona skora a plomba to jeszcez pogorszylo i tak o to sposobem nie spalam cala noc i okolo 10 godzin bolal mnie zab! takze odradzam straszliwa jakosc juz bardziej polecam na kase chorych tez szybko robi mila uprzejma pani oczywiscie jest za darmo wiec jakosc plomby nie jest zbyt duza ale wieksza niz u tega stomatologa ! serdecznie pozdrawiam ! : )

serdecznie pozdrawiam ! : )

Zostałam przyjęta z marszu zabieg trwał 5 minut wiertło zostało uzyte tylko dwa razy bez odstępów czasowych dopiero gdy łzy lały sie ciurkiem otrzymałam wyproszone znieczulenie trucizne do zeba i tyle..

Jest pierwszym dentystą do którego zacząłem chodzić prywatnie. Nie miałem zatem porównania i chwaliłem zawsze panią Fiutak. Zawsze mnie dziwiło dlaczego tak szybko robi mi zęby (2 plomby w 20-30 minut), wydawało mi się że ma tak dobry sprzęt i jest tak dobra. Po tym jak powiedziała mi że mam małą dziurkę w siódemce i nie powinno się rozwiercać dało mi trochę do myślenia bo mnie pobolewała, zrobiła mi prześwietlenie i powiedziała że może to być od nie wyżytej ósemki. Czas leciał i po roku z ogromnym bólem poszedłem do niej i jak mi rozwierciła to pół zęba straciłem (tak był zepsuty) a niby mała dziurka której nie trzeba rozwiercać bo szkoda zęba:( Tragedia!!!. Od razu zmieniłem dentystkę na inną, musiałem już niestety zrobić leczenie kanałowe tej siódemki ale jest już dobrze. Najlepsze jest to że nowa dentystka się mnie spytała czy zęby plombowałem na kasę chorych bo są w fatalnym stanie. Cena pani Fiutak idzie w parze z jakością. Szczerze odradzam.

bardzo dobry doświadczony stomatolog, polecam w każdym przyapdku zarówno jako chirurga oraz stomatologa, wizyty przyjemne :)

Bardzo dobry gabinet stomatologiczny- uprzejma obsługa, miły i wesoły stomatolog. Za leczenie 4 zębów zapłaciłem 310zł. Bardzo dobra jakość leczenie i dobra cena. GORĄCO POLECAM TEGO STOMATOLOGA!

Za leczenie 4 zębów zapłaciłem 310zł.
Bardzo dobra jakość leczenie i dobra cena.

GORĄCO POLECAM TEGO STOMATOLOGA!