Nie polecam dr.naumika z powodu zwykłego chamstwa( krzyku,odnoszenia się bez szacunku) przedłużania umawiania się na wizyte( przychodzilam pare razy bo prosił i cały czas sprawdzal uzębienie) w końcu poszłam się leczyć do innego lekarza i zupełnie inne podejście,dodam

Ten chirurg doskonale wie co robi. W ekstrakcji zęba niezrównany w Kluczborku, widać długoletnie doświadczenie w zawodzie. Szybko, bez bólu i strachu.

jako stomatolog jest ok, kulturalny i szybko działa. Jeśli chodzi o wyrywanie zębów to jest chyba najlepszy w mieście. polecam

Wraz z rodziną uczęszczamy do Pana doktora Naumik od lat i jest to specjalista godny polecenia. Dla mnie najlepszy dentysta i chirurg w okolicy. Poprzedni komentarz zapewne od konkurencji, totalna bzdura.

gbur, uprzedziłam go, że nie znoszę bólu złamał mi zdrowego zęba wyrywając uszkodzonego, czułam od niego alkohol odradzam. Kto takim draniom daje pozwolenia na działalność ? Majka

Majka