dr n. med. Zenon Brzoza

Alergolog

Trafiłam z córką do Pana Doktora. Postawił właściwą diagnozę, oprócz leków zwrócił także uwagę na to czego unikać aby nie wywoływać objawów choroby. Szczerze polecam!

Jestem rozczarowana wizyta u pana doktora. Byla to moja pierwsza wizyta. Trwala moze z 10 min. Poszlam z wysypka na ciele. Mialam juz dlugo, szukalam przyczyny u innych lekarzy i wkoncu zdecydowalam sie na alergologa. Lekarz po wstepnym zapoznaniu sie z problem kazal odslonic miejsca gdzie wysypka. Zrobilam to po czym sie mnie pyta gdzie ona jest. Golym okiem to widac, a on dopiero po pokazaniu zauwazyl. Przepisal tabletki przeciwalergiczne. Mialam nadzieje, ze pan doktor pomoze, bo sugerowalam sie dobrymi opiniami, ale wyszlam zawiedziona Dodam, ze poszlam do innego lekarza, ...

Jestem rozczarowana wizyta u pana doktora.
Byla to moja pierwsza wizyta. Trwala moze z 10 min. Poszlam z wysypka na ciele. Mialam juz dlugo, szukalam przyczyny u innych lekarzy i wkoncu zdecydowalam sie na alergologa. Lekarz po wstepnym zapoznaniu sie z problem kazal odslonic miejsca gdzie wysypka. Zrobilam to po czym sie mnie pyta gdzie ona jest. Golym okiem to widac, a on dopiero po pokazaniu zauwazyl. Przepisal tabletki przeciwalergiczne. Mialam nadzieje, ze pan doktor pomoze, bo sugerowalam sie dobrymi opiniami, ale wyszlam zawiedziona Dodam, ze poszlam do innego lekarza, który dopiero mi pomogl i zainteresowal sie moim problem, a nie tylko szybko odbebnic wizyte I dac pieniadze.

Wizyta PRYWATNA, poproszono nas o przyjście 20 minut wcześniej niż sie umawialiśmy a mimo to, lekarz spóźnił się i weszliśmy prawie pół godziny po czasie! Bardzo niesympatyczny od samego początku, badanie polegalo na tym, że jedynie osłuchał dziecko, nawet nie zajrzał do ust lub nosa! Zlecił testy, a gdy dziecko się zaniepokoiło, że będzie kłucie - lekarz DRWIĄCYM tonem stwierdził, ze ma juz 11 lat i nie powinien się bać. Dziecku oczywiście to w ogole nie pomogło, a wrecz przeciwnie - poczuł się poniżony, słysząc takie słowa. Odmówił mi wypisania ...

Bardzo niesympatyczny od samego początku,
Odmówił mi wypisania sprawdzonego leku, który dziecko juz brało i był on skuteczny dla nas. Uparł sie i wypisał inny lek, jak sie później okazało bardzo drogi, ktory ze wzgledu na skład nawet nie miał tańszych zamienników w aptece. (120 zł na miesiąc)!
Z daleka od takich,, specjalistów,,!
To powinno być KARLNE!
ZERO EMPATII, ZERO KOMPETENCJI, PRZEDMIOTOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Świetny specjalista. Trafiłam do doktora z bardzo uciążliwym, alergicznym, duszącym kaszlem - leki, które przepisał pomogły już po kilku dniach i rozwiązały problem całkowicie. Pan doktor bardzo zaangażowany, cierpliwy, posiadający ogromne doświadczenie co wnioskuję po różnorodności w dostosowywaniu leków i bardzo indywidualnym podejściu do każdego pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Pan doktor jest uprzejmy,godny zaufania, pacjenta przyjmuje z szacunkiem,na pytania odpowiada z ogromną cierpliwością,pacjent czuje się zrozumiany. Doktor Brzoza jest bardzo dobrym specjalistą:-).

Trafiłam do pana doktora z ciągłym katarem i kichaniem. Przeprowadził wszystkie testy i szybko mogłam zastosować odpowiednie leczenie. Dziękuję!

Zgadzam się Dwa lata temu byłam pacjentką alergologii na ul.Ceglanej w Katowicach.Prowadził mnie pan dr Brzoza.Teraz kontynuuję leczenie pod opieką pana doktora w przyszpitalnej przychodni.Szczerze wszystkim polecam takiego fachowca.

Gorąco polecam bardzo kompetentnego lekarza, który do pacjentów odnosi się z szacunkiem i wyjątkową cierpliwością.