lekarz Zenon Czeraszkiewicz

Znakomity lekarz. Operował nie, szybko dochodziłam do formy i po bliżnie prawie nie ma śladu. Godzien polecenia.

bardzo miły lekarz niedawno ,mnie operował jestem młodą osobą pierwszy raz byłam operowana. Jeździłam do doktora prywatnie ale operował mnie na kase chorych. Bardzo dobry chirurg po bliznach nie ma śladu a i w szpitalu personel też jest bardzo miły.

absolutnie nie polecam. Miałam robioną kolonoskopię przez tego lekarza. Horror, tragedia, bez znieczulenia, tego się nigdy nie zapomni. Ponadto, pali papierosy w gabinecie i z higieną też...

Pan dr operował moją mamę i jest to naprawdę bardzo dobry lekarz z powołania ! Chciałbym dodać że właśnie to on jest ordynatorem oddziału Chirurgii Ogólnej w tym szpitalu i sobie go każdy chwali!