lekarz Zenon Zymróz

Ja i moja siostra chodzimy do Pana doktora bo poleciła nam go nasza mama która od lat u niego się leczyła. Siostra przy nim urodziła dwoje dzieci, ja też miałam to zrobić, niestety szpital został zamknięty. Mam nadzieje że przy drógim dziecku się uda:)

Mogę zdecydowanie polecić Pana doktora. Jest miły, uprzejmy, na maksa wyrozumiały. Miałam kilka problemów które on od ręki mi rozwiązał.

najwspanialszy lekarz pod słońcem zawdzięczam mu narodziny naszej córeczki całej i zdrowej. Naprawdę Anioł a nie człowiek polecam wszystkim paniom