lekarz Zenon Zymróz

Pan doktor prowadził dwie moje ciążę, w tym jedną podwyższonego ryzyka. Nie mogę żadnego złego słowa powiedzieć na opiekę od doktora. Zawsze był dostępny pod telefonem, w szpitalu zawsze się mną interesował i nie udawal, że mnie nie zna jak maja w swoim zwyczaju inni lekarze. Polecam!

Lekarz prowadził moją pierwszą ciąże od 30tc oraz obecnie prowadzi od początku moją drugą ciąże.(obecnie 37 tc). Opieka, podejście i zaangażowanie lekarza zasługuje za pochwałę. Człowiek zawsze pomocny, kompetentny. Zawsze przyjmuje pacjentki z uśmiechem na twarzy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, dzięki czemu nie ma żadnych stresów. Odpowiada na wszytskie pytania, wątpliwości. Obecnie w 2 ciąży cały czas kontroluje stan zdrowia oraz wysyła na badania, bardzo jestem zadowolona z ich ilości, dzięki temu mój synek od początku rozwija się prawidłowo i idealnie. Podczas 1 ciąży bardzo żałuję że dopiero w 30 tc przeniosłam się do DR. ZYMRÓZA( gdybym była pod jego kontrolą napewno byłoby mniej komplikacji i urodziłabym naturalnie, a tak poród musiał zakończyć się cesarką). Serdecznie dziękuję za opiekę, każdą poradę. Cieszę się, że jestem pod opieką takiego człowieka. Mogę tylko polecać. Jeszcze raz, z mężem pięknie DZIĘKUJEMY

Mogę zdecydowanie polecić Pana doktora. Jest miły, uprzejmy, na maksa wyrozumiały. Miałam kilka problemów które on od ręki mi rozwiązał.

Ja i moja siostra chodzimy do Pana doktora bo poleciła nam go nasza mama która od lat u niego się leczyła. Siostra przy nim urodziła dwoje dzieci, ja też miałam to zrobić, niestety szpital został zamknięty. Mam nadzieje że przy drógim dziecku się uda:)

najwspanialszy lekarz pod słońcem zawdzięczam mu narodziny naszej córeczki całej i zdrowej. Naprawdę Anioł a nie człowiek polecam wszystkim paniom