dr n. med. Zenona Jabłońska

2,2
2,3
2,1
2,2

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Miła i sympatyczna w kontakcie z pacjentem. Konsultacja i badanie USG przeprowadzone sprawnie i w komfortowej atmosferze. Mama, która była ostatnio u Pani Doktor szczerze poleca.

P. Doktor to tragedia. Nikomu nie polecam tego lekarza. Najlepszym sposobem leczenia to zbycie pacjenta. Ponadto niemiła, opryskliwa, zero empatii. Natomiast pozostała kadra szpitala na Wisniowej na 6 z plusem. Głębokie uklony dla P. Dr B. Ciszaka. Człowiek którego mogę polecić każdemu. Być jego pacjentem to jak wygrana na loterii. Szczerze polecam.

Zdecydowanie odradzam. Bylam na wizycie prywatnej z moim tata (80 lat), potraktowala go jak "NIC" az mi sie plakac chcialo po takiej wizycie, jak mozna tak traktowac ludzi starszych... Poza tym wizyta trwala zbyt krotko, lekarka byla dziwna, jakby cjciala wszystko odwalic i isc juz do domu, zero kompetencji, zero ludzkiej wrazliwosci, zero uprzejmosci. ta wizyta to strata czas, pieniedzy a przede wszytskim bezsensowne wiezienie starszej osoby na taka cyrko-wizyte. STANOWCZO ODRADZAM!

Pełny profesjonalizm, polecam. Poświęcona pacjentowi uwaga lekarza sprawia, że pacjent czuje się zauważony i odpowiednio leczony. Dziś jest to rzadkość.

Fatalna osoba, ktora niestety zupelnie pomylila zawod. Bylam u dr. na prywatnym badaniu USG - badanie wykonala bez slowa wyjasnienia polecajac kolejna konsultacje urlologiczna (gdyz bylam umowiona na badanie USG a nie konsultacje). Osoba ta nigdy nie powinna zostac lekarzem, nie potrafi pomagac ludziom a jedynie czerpac zysk.

Fatalna osoba, ktora niestety zupelnie pomylila zawod.

Lekarza nie poleciclbym ostatniemu wrogowi. Bardzo nieuprzejma osoba, ktora nie powinna pracowac w bezposrednim kontakcie z innymi ludzmi.

Rozumie pacjenta, kieruje na różne badania potwierdzające diagnozę

Rozumie pacjenta, kieruje na różne badania potwierdzające diagnozę

Szkoda czasu, by się u niej leczyc. Wizyta trwala 3 minuty, USG robila w 30 sekund, po czym zupelnie co innego powiedziala, a co innego wpisala do karty. Ta lekarka to marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Radzę omijac szerokim łukiem. Życzliwy

Życzliwy

jeżeli można leczyć się u kogoś innego to lepiej skorzystać z takiej możliwosci.