Ziemowit Dobrzycki

lekarz dla ducha i ciala, oby wszyscy byli tacy

lekarz dla ducha i ciala, oby wszyscy byli tacy

nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i nic się nie dowiedziałam

nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i nic się nie dowiedziałam

przez tego lekarza bardzo cierpiałam czekał na wizyte prywatną a mnie na to nie stać NIE POLECAM SZUKAJCIE SA INNI LEPSI SPECJALIŚCI

jestem w szoku super dziękuje panie doktorze

jestem w szoku super dziękuje panie doktorze

BYŁAM NA WIZYCIE I OCZEKUJE OPERACJI-TO CO PISZECIE JEST PRAWDĄ !BRAWO PANIE DOKTORZE!!

Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie doktor Dobrzycki przyjmuje prywatnie? Proszę o dokładny adres.

Konkretny wytłumaczył i opisał sposób wykonania operacji.Pokazał w komputerze co mi dolega .Polecam wszystkim .Po rozmowie przestałem obawiać się czekającej mnie operacji.

Proszę o kontakt do gabinetu prywatnego

Proszę o kontakt do gabinetu prywatnego

bardzo dobry specjalista a co najwazniejsze dobry człowiek,w moim i nie tylko odczuciu pacjent jest adla Dr.najważniejszy....

Lekarz który spełnił moje oczekiwania.Jest kompetentny oraz bardzo uprzejmy. Wyjaśnił mi na oddziale na czym będzie polegała moja operacja. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy, stwarza na oddziale super atmosferę, co ma wpływ na zachowania pozostałych współpracowników.Wszyscy lekarze uprzejmi, a pielęgniarki i salowe cały czas używały słów proszę, dziękuję.Dawno nie spotkałam się z taką uprzejmością, jest super atmosfera. Tak trzymać Panie dr Dobrzycki. Już poleciłam Pana mojemu znajomemu.