Ziemowit Dobrzycki

Neurochirurg

profesjonalista w kazdym calu. z poczuciem humoru a przy tym z pelna kultura osobista. uswiadomil mi przed operacja na czym polega problem oraz co ma zamiar usunac i dlaczego. w trakcie leczenia w szpitalu poswiecal sporo czasu. potrafil wpasc na oddzial nawet po 22-00 aby sprawdzic co slychac u swoich pacjentow. gdyby wszyscy lekarze tak przejmowali sie wlasna praca swiat bylby lepszy. wielkie slowa uznania dla pan pielegniarek oraz salowych. mile i spelniajace swoje obowiazki w 100%. brawo! wiecej takich oddzialow!

wiecej takich oddzialow!

Świetny lekarza a mówią jaki ordynator tak odział czyli wszystko na 6 ,lekarze mają bardzo duże poczucie humoru ale to nadaje klimat

rok1996 ostatnia niedziela kwietnia to dzięki tokim pasionatom jak dr dobrzycki córka może cieszyć się normalnym życiem

Świetny lekarz uczuciowy ;] i spoko atmosfera na oddziale Polecam

Świetny lekarz uczuciowy ;] i spoko atmosfera na oddziale
Polecam

Bardzo dobry Lekarz.Przed zabiegiem pokazał z Płyty co będzie usuniete.Polecam

Bardzo dobry Lekarz.Przed zabiegiem pokazał z Płyty co będzie usuniete.Polecam

świetny lekarz, przed podjęciem mojej decyzji o poddaniu sie operacji jak i na oddziale przed opercją Pan Dobrzycki dokładnie poinformował /i pokazał na dyskietce z rezonansu/ co będzie mi operował. Na odzdziale neurochirurg. czułam sie jak w szpitalu prywatnym świetna atmosfera, pielęgniarki/pielęgniarze. Mimo operacji czułam sie tam bardzo dobrze. polecam

ŚWIETNY LEKARZ, bardzo kompetentny, uczciwie podchodzi do rzeczy, godny polecenia. Dokładnie tłumaczy sposób postępowania, również w oddziale szpitalnym tworzy dobra atmosferę. Doskonały fachowiec.

godny polecenia mily kompetentny ma wiedze

godny polecenia mily kompetentny ma wiedze