Czy ktoś ma może nr do Dr Dobrzyckiego? Wiem, że to świetny lekarz bo byłem u niego kilka lat temu ale nie mam do niego żadnego kontaktu. Proszę o pomoc

Czy ktoś ma może nr do Dr Dobrzyckiego?
Proszę o pomoc

Moim ilość gwiazdek od 1 do 5 to zbyt mała ilość by ocenić dr.Dobrzyckiego. Jestem po dwóch zabiegach na kręgosłup które miałem wykonane w Poznaniu z marnym skutkiem ,postanowiłem lub nie miałem wyjścia poddać sie po raz trzeci ale już dość poważnej operacji. Los chciał że trafiłem na dr.Dobrzyckiego, operację miałem przeprowadzoną 24.06.14 jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji ,życzliwości ,podejścia do pacjenta przez pana Doktora. Ten dr. to neurochirurg naprawdę z wielkiego N, zespół pielęgniarski na oddziele to brak słów by opisać jacy mili ludzie.

Idealne podejście do pacjenta, oddział neurochirurgii w Lesznie prowadzony przez doktora wspaniały, super opieka i zainteresowanie personelu. Po półrocznej przerwie " w życiu" dzięki operacji na tym oddziale znów wróciłam do żywych .

Osoby potrzebujące pomocy neurchirurga powinny odwiedzić gabinet doktora Dobrzyckiego. Fantastyczny lekarz.

Dr Dobrzycki jest po prostu Super! Byłam operowana 25 marca 2013 r. trafiłam na oddział z masywną przepukliną i rwą kulszową porażenną ból niesamowity ale nie dali mi cierpieć podawali morfinę, pielęgniarki i salowe bardzo uprzejme polecam ten oddział tak miło mi jeszcze w szpitalu nie było jak u dr Dobrzyckiego

Zabieg miałam wykonany w dniu 22.11.13 na Oddziale Neurochirurgii w Lesznie. Ten Lekarz to Człowiek. Człowiek dobry, rozumie ludzi i ich dolegliwości, nie jest wyniosły i zarozumiały, udziela dokładnej informacji przed operacją i na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Personel opiekuńczy i pomocny. Pobyt na tym oddziale bardzo przyjemny.

Naprawdę super lekarz. Brak słów aby opisać i ocenić. Zespół też jest bardzo kompetentny. Lekarz idealny.

Lekarz z powołania. Godny polecenia. Wszyscy lekarze tacy powinni być. Pacjent na pierwszym miejscu.

Bardzo dobry lekarz. Podczas wizyty dokładnie wytłumaczył i opisał problem oraz przedstawił jego rozwiązanie. Byłem operowany na oddziale p.doktora 17.09.2013 i przez cały czas mojego pobytu w szpitalu opieka i zainteresowanie stanem pacjenta były dla p. doktora najważniejsze. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Świetny lekarz,kompetentny , z serdecznym podejściem do pacjenta. Bezinteresowny Doktor, który zawsze znajdzie dodatkową chwilę do pacjenta.

Świetny lekarz,kompetentny , z serdecznym podejściem do pacjenta.
Bezinteresowny Doktor, który zawsze znajdzie dodatkową chwilę do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg "?

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów