lekarz Zofia Bochen

Miałam z tą panią doczynienia jeszcze w szpitalu Orlowskiego ok 4 lat temu Mój syn po operacji ręki wykonanego przez Panią Bochen miał 5 operacji w innejklinice żeby uratować ręke kompletny brak doświadczenia niewiedza i komplety brak znajomości tematu może teraz robi cycki i to jej wychodzi nie polecam

Miałam z tą panią doczynienia jeszcze w szpitalu Orlowskiego ok 4 lat temu

Pani doktor była jednym z chirurgów przy mojej rekonstrukcji piersi w szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Wspaniała lekarka, bardzo dbająca o pacjenta, dokładna, miła, widać, że lekarz z powołania, który lubi swoją pracę. Polecam w 100 % :-)