lekarz Zofia Bochen

2,7

Kilka miesięcy temu miałam przeprowadzony zabieg korekty odstających małżowin usznych. Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że moje prawe ucho odstaje i jest to dość zauważalne. Na wizycie kontrolnej Pani Doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku i nic nie odstaje. Jednak posiadam zdjęcia przed i po, na których wyraźnie widać, że uszy różnią się od siebie. Długo odkładałam pieniądze na zabieg, byłam przekonana, że jestem w najlepszych rękach, jednak na chwilę obecną jestem rozczarowana. Straciłam pieniądze i nie jestem zadowolona z efektu końcowego. Nie polecam.

Miałam z tą panią doczynienia jeszcze w szpitalu Orlowskiego ok 4 lat temu Mój syn po operacji ręki wykonanego przez Panią Bochen miał 5 operacji w innejklinice żeby uratować ręke kompletny brak doświadczenia niewiedza i komplety brak znajomości tematu może teraz robi cycki i to jej wychodzi nie polecam

Miałam z tą panią doczynienia jeszcze w szpitalu Orlowskiego ok 4 lat temu

Pani doktor była jednym z chirurgów przy mojej rekonstrukcji piersi w szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Wspaniała lekarka, bardzo dbająca o pacjenta, dokładna, miła, widać, że lekarz z powołania, który lubi swoją pracę. Polecam w 100 % :-)