lekarz Zofia Chrzanowska-Orzechowska

Lekarz medycyny pracy

3,7

Lekarz z doświadczeniem,czuły na problem pacjenta.Aż trudno uwierzyć,że są osoby,które stawiają opinię lekarzowi,samemu będąc naukowcem.Powinna się leczyć sama,oszczędzać na butach,na łażeniu po dennych lekarzach.... Mnie p. doktor zawsze skutecznie pomaga w leczeniu,od lat ,chorób.Mnie ,i moim najbliższym.Stawiam jej 6 ,choć możliwe jest 5. Takich lekarzy ze świecą szukać w Kłodzku!!!

gdybysmy mieli takich lekarzy to nasza słuzba zdrowia bylaby w czołówce swiatowej.

Gdybym miała jeszcze raz korzystać z usług tej lekarki to chyba bym zwariowała. Ta kobieta chyba w ogóle nie zna się na swoim fachu i uważa ludzi za głupich. Czas na emeryturę !!!!!!

Czas na emeryturę !!!!!!