lekarz Zofia Komusińska-Biedermann

Alergolog

Całym sercem polecam Panią doktor Komusińską-Biedermann. Odczulałem się u niej 5 lat i dzięki temu funkcjonuje. Ma ona niebywałą wiedzę na temat alergii, zawsze służyła pomocą. Pomogła całej mojej rodzinie alergikow. Mogę powiedzieć, że jest najlepszym lekarzem z jakim miałem styczność w życiu. Zawsze stawia trafną diagnozę. Do tego bardzo miła i uprzejma. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor oraz Panią Stasię, która zawsze z uśmiechem przyjmuje w rejestracji i odbiera telefony. Takich lekarzy z powołaniem, wiedzą i doświadczeniem ze świecą szukać.

Choruje na astme od 2 roku zycia, do czasu az skonczylam 8 lat wysylano mnie od lekarza do lekarza, najchetniej wszyscy trzymali by mnie w rabce i podawali sterydy, gdyz moja astma jest bardzo ciezka. W koncu ktos polecil nam Doktor Komunska-Biedermann, ktora powoli ustabilizowala moj stan, podziwiam Ta kobiete za to ze poswiecila mi tyle czasu i uwagi, zawsze mialam z nia kontakt nawet gdy byla na urlopie a ja mialam pogorszenie, dawala mi instrukcje co robic. Przyjmowala mnie nawet z dnia na dzien, i robila wszystko by nie podawac mi antybiotykow i sterydow ktore bardzo wyniszczyly moj organizm. Teraz mam 21 lat wiec Pani Zofia prowadzi mnie juz od 13 lat, nigdy nie mialam do niej zastrzezen, umiejetnie wytlumaczyla mi ze nie moge byc odczulana w moim stanie i przy lekach ktore biore, ale wprowadzila dodatkowe leki ktore uspokoily moja alergie i nie mam objawow juz od wielu lat. Wiem ze jestem trudnym pacjetem ktoremu nie mozna podac wszystkiego i nie mozna wyleczyc w 100% za to mozna wyciszyc chorobe. W tym momencie spokojnie moge uprawiac aktywnosc fizyczna, cieszyc sie wiosna (bez kataru i czerwonych oczu). Zdecydowanie Pani Doktor jest warta polecenia

Nie mogę polecić tego lekarza. Po wizycie która kosztowała mnie 200zł nic się nie dowiedziałam. Pani doktor zrobiła mi 18 podstawowych testów po których stwierdziła, że nie mam żadnych alergii. Poprosiłam o rozszerzenie testów, ponieważ wiem mniej więcej co mnie uczula (a tych alergenów nie było w palecie podstawowej) i spotkałam się z odmową. Pani Doktor stwierdziła, że musi mieć obiektywny obraz by rozszerzać badania i radzi mi przy kolejnych dusznościach zrobić sobie zdjęcie (telefonem który ma 3 piksele!) by przy kolejnej wizycie (która znów będzie kosztować)mogła stwierdzić czy puchnę i robię się blada. Tak więc zostałam bez diagnozy i bez pieniędzy:/

Jedyny lekarz który pomógł mojemu dziecku.Trafiłam tam z polecenia profesora z Rabki który to zapytał wprost"czemu pani jeździ do mnie jak w Zakopanem jest świetny specjalista??Zgadzam się jest przemiłą osobą i tlumaczy wszystko dokładnie.Polecam!A tłumy pacjentów o czymś świadczą!

Dr. Komusińska-Biedermann nie zasługuje na tytuł dr. nauk medycznych. Oprócz braku odpowiedniej ilosci preparatów niezbędnych do przeprowadzenia badań alergologicznych przejawia nieetyczne traktowanie pacjenta, agresywna, nerwowa, nieprzyjemna. Nie życzę nikomu styczności z tym lekarzem/z tą osobą.

Jest to najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Podejrzewałam fotoalergię, natomiast Pani doktor zrobiła mi testy na zupełnie inne alergeny. Dodatkowo stwierdziła że na ciele nie mam żadnych objawów alergii na słońce, więc jak będę miała jakieś oznaki, żeby "popchnąć sprawę do przodu" to mam przyjść do kontroli. Wizyta podczas której nie dowiedziałam się kompletnie nic kosztowała mnie 180 zł. Zdecydowanie odradzam.

Pani Alergolog przyjmuje i prywatnie i na skeirowanie od lekarza. Ja przeszłam już masę alergologów z córcią zaczynając od fachowców w KAtowicach- i powiem tak nie miałam wcześniej doczynienia z tak dobrym lekarzem jak Pani Bierdman-Komusińska. Kobieta na prawdę lubi to co robi, można wszystkiego się od niej dowiedzieć, doradzi-pomożę, testy to dla niej nie problem a nie tak jak u innych "Niech Pani obserwuje dziecko to będzie PAni wiedziała co dziecko uczula" tutaj traficie na FACHOWĄ DIAGNOZĘ I PROWADZENIE ALERGII!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!!!!!Polecamy ją na prawdę!!!!

Bardzo uprzejma pani. Przejmuje się pacjentem i pragnie pomóc

Bardzo uprzejma pani. Przejmuje się pacjentem i pragnie pomóc