lekarz Zofia Marciniak

Pani doktor jest wspanialym lekarzem, kompetentna, z duza wiedza i doswiadczeniem, bardzo uprzejma, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wyjasnia wszelkie watpliwosci. Uśmiech na twarzy pani doktor redukuje stres u pacjentki. Z calym przekonaniem polecam pania doktor i jej gabinet. Kazdy problem zdrowotny za kazdym razem rozwiazywany jest profesjonalnie i z duzym wsparciem ze strony pani doktor. To lekarz z powolania, angazujacy sie maksymalnie, otaczajac troska pacjenta. To rzadkosc dzisiaj niestety, dlatego z calego serca polecam doktor Zofie Marciniak‼️ Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek😊

Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek😊

UWAGA UWAGA !!!! Witam wszystkich i na wstępie odrazu ostrzegam odradzan wizyty u tej KOBIETY którą nie powinna wykonywać tego zawodu i powinna mieć zabrane uprawnienia do wykonywania Zawodu !!!! Z POWODU : POMINIECIA WIELU FAKTOW I OBJAWÓW PODCZAS PROWADZENIA CIAZY MOWILA ZE CIAZA JEST KSIAZKOWA I NIC DZIECKU NIE GROZI NIE BADAŁA WÓD PŁODOWYCH NIENWIDZIALA NA USG WIELU NIE PRAWIDŁOWOŚCI KTÓRE POWINNA ZOBACZYC LUB ZWROCIC CHOCIAZ NA NIE UWAGE LECZBTEGO NIE ZROBILA MOJA CÓRECZKA URODZILA SIE Z WAGĄ 1500G A PANI DOKTOR O ILE MOZNA NAZWAC TAK TĄ PANIĄ ZAPEWNIALA ZE DZIECKO NA OSTATNIM USG WAŻY 2300G MOZNA POMYLIC SIE O

Pani Doktor prowadziła obie moje ciąże. W szczególności ostatnia była problematyczna. Dwa razy szpital, problemy z ciśnieniem, nerkami itp. Pani Doktor o ogromnej wiedzy i wielkim sercu. Zawsze moglam na nia liczyć, uspakajała, służyła pomocą i radą. Polecam z całego serca.

Wspaniały Lekarz z powołania. Kobieta o wielkim sercu. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia. Diagnozy i leczenie trafione. Prowadzi ciąże z zaangażowaniem i w każdej chwili widać, że jest osobą nie tylko kompetentną, lecz pełną empatii.

Uważam p.Marciniak za bardzo dobrego fachowca. Poświęca każdemu pacjentowi odpowiednią ilość czasu i uwagę. Często w poradni w poczekalni spotykam nowe pacjentki przestraszone przed wizyta za to po wizycie pełen uśmiech i zadowolenie :) . Jestem zadowolona z opieki -prowadzi mi ciążę. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Bardzo delikatnie przeprowadza badanie. Jest miła, kompetentna po prostu super. Polecam

Dla mnie całkowicie niewiarygodna osoba jako lekarz. Chciałam żeby pani doktor kontrolowała moją ciążę. Zaleciła mi specjalistyczne badanie wad płodu które umówiłam w prywatnej przychodni do której skierowała mnie doktor. Przed samym badaniem w rejestracji okazało się że po pierwsze badanie kosztuje 800zł! po drugie nie ma u mnie absolutnie żadnych przesłanek do jego wykonania zwłaszcza że wykonałam już wcześniej badanie w kierunku wad genetycznych które wyszło zupełnie prawidłowo a to na które skierowała mnie pani Marciniak to rozszerzenie badania pierwszego stopnia. Po trzecie nawet gdyby były u mnie jakieś przesłanki do tego badania to pani Marciniak wysłała mnie na nie o wiele za późno ponieważ wykonuje się je tylko w konkretnych tygodniach życia płodu. Zgłosiłam to pani doktor ale ona ponownie wysłała mnie w inne miejsce gdzie usłyszałam dokładnie to samo.
Krótko mówiąc pani doktor nie miała bladego pojęcia co robi i w jakim właściwie celu dlatego dla mnie nie jest osobą wiarygodną. Potwierdziła to tylko kiedy po porodzie potrzebowałam konsultacji ginekologicznej i zadzwoniłam do niej żeby umówić wizytę. Pani Marciniak odpowiedziała mi że skoro przestałam do niej przychodzić w ciąży (i na mnie nie zarobiła) no to teraz mnie nie przyjmie! i rzuciła słuchawką. Prawdziwy "lekarz z powołania". Zdecydowanie odradzam.

Byłam na pierwszej wizycie, rzeczowa rozmowa, delikatne badanie,skierowanie na badania diagnostyczne, konkretne instrukcje. Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu. Małe opóźnienie wizyt spowodowane drobiazgowością w podejściu do pacjentki.

Byłam na pierwszej wizycie, rzeczowa rozmowa, delikatne
badanie,skierowanie na badania diagnostyczne, konkretne instrukcje.
Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone. Jestem pod dużym wrażeniem
profesjonalizmu. Małe opóźnienie wizyt spowodowane drobiazgowością w
podejściu do pacjentki.

Kompetencja, wiedza i podejście do pacjentki na wysokim poziomie.Prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nie sposób wymienić wszystkich zalet. Po prostu ocena bdb!

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia,z pasją... Operacyjnie usunęła mi torbiel na jajniku,oraz przyjęła mój poród przez cesarskie cięcie. Cudowna Kobieta.Po każdej wizycie wychodziłam z uśmiechem na twarzy bez względu na to czy wieści były dobre czy nie. Polecam każdej mojej koleżance i żadna jeszcze się nie zawiodła! Pozdrawiam Kinga Wiśniewska

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia,z pasją...
Polecam każdej mojej koleżance i żadna jeszcze się nie zawiodła!
Pozdrawiam
Kinga Wiśniewska

Pani Marciniak przeprowadziła mnie przez dwie ciąże i pomogła moim dziewczynkom przyjść na świat. Godna zaufania i polecenia w 100% a ponadto ma w swoim gabinecie aparat do usg, które wykonuje w cenie wizyty!!