lekarz Zofia Marciniak

Dla mnie całkowicie niewiarygodna osoba jako lekarz. Chciałam żeby pani doktor kontrolowała moją ciążę. Zaleciła mi specjalistyczne badanie wad płodu które umówiłam w prywatnej przychodni do której skierowała mnie doktor. Przed samym badaniem w rejestracji okazało się że po pierwsze badanie kosztuje 800zł! po drugie nie ma u mnie absolutnie żadnych przesłanek do jego wykonania zwłaszcza że wykonałam już wcześniej badanie w kierunku wad genetycznych które wyszło zupełnie prawidłowo a to na które skierowała mnie pani Marciniak to rozszerzenie badania pierwszego stopnia. Po trzecie nawet gdyby były u mnie jakieś przesłanki do tego badania to pani Marciniak wysłała mnie na nie o wiele za późno ponieważ wykonuje się je tylko w konkretnych tygodniach życia płodu. Zgłosiłam to pani doktor ale ona ponownie wysłała mnie w inne miejsce gdzie usłyszałam dokładnie to samo.
Krótko mówiąc pani doktor nie miała bladego pojęcia co robi i w jakim właściwie celu dlatego dla mnie nie jest osobą wiarygodną. Potwierdziła to tylko kiedy po porodzie potrzebowałam konsultacji ginekologicznej i zadzwoniłam do niej żeby umówić wizytę. Pani Marciniak odpowiedziała mi że skoro przestałam do niej przychodzić w ciąży (i na mnie nie zarobiła) no to teraz mnie nie przyjmie! i rzuciła słuchawką. Prawdziwy "lekarz z powołania". Zdecydowanie odradzam.

Uważam p.Marciniak za bardzo dobrego fachowca. Poświęca każdemu pacjentowi odpowiednią ilość czasu i uwagę. Często w poradni w poczekalni spotykam nowe pacjentki przestraszone przed wizyta za to po wizycie pełen uśmiech i zadowolenie :) . Jestem zadowolona z opieki -prowadzi mi ciążę. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Bardzo delikatnie przeprowadza badanie. Jest miła, kompetentna po prostu super. Polecam

Byłam na pierwszej wizycie, rzeczowa rozmowa, delikatne badanie,skierowanie na badania diagnostyczne, konkretne instrukcje. Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu. Małe opóźnienie wizyt spowodowane drobiazgowością w podejściu do pacjentki.

Byłam na pierwszej wizycie, rzeczowa rozmowa, delikatne
badanie,skierowanie na badania diagnostyczne, konkretne instrukcje.
Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone. Jestem pod dużym wrażeniem
profesjonalizmu. Małe opóźnienie wizyt spowodowane drobiazgowością w
podejściu do pacjentki.

Kompetencja, wiedza i podejście do pacjentki na wysokim poziomie.Prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nie sposób wymienić wszystkich zalet. Po prostu ocena bdb!

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia,z pasją... Operacyjnie usunęła mi torbiel na jajniku,oraz przyjęła mój poród przez cesarskie cięcie. Cudowna Kobieta.Po każdej wizycie wychodziłam z uśmiechem na twarzy bez względu na to czy wieści były dobre czy nie. Polecam każdej mojej koleżance i żadna jeszcze się nie zawiodła! Pozdrawiam Kinga Wiśniewska

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia,z pasją...
Polecam każdej mojej koleżance i żadna jeszcze się nie zawiodła!
Pozdrawiam
Kinga Wiśniewska

Pani Marciniak przeprowadziła mnie przez dwie ciąże i pomogła moim dziewczynkom przyjść na świat. Godna zaufania i polecenia w 100% a ponadto ma w swoim gabinecie aparat do usg, które wykonuje w cenie wizyty!!

To najwspanialszy lekarz pod słońcem niegdy bym nie zmieniła Pani doktor na innego lekarza.POTRAFI SZYBKO ZDJAGNOZOWAC CHOROBE.TO PRZEMIŁA KOBIETA O WIELKIM SERCU.

Najwspanialsza Kobieta jako lekarz i człowiek zarazem! Dziękuje Jej za wszystko.