lekarz Zofia Parma

Lekarka jakiej ze świecą szukać. Wspaniały człowiek, pełna empatii, dobrej energii, uprzejmości, a do tego ogromne pokłady wiedzy i kultury osobistej. Mogłabym jeszcze wiele pisać, ale w skrócie polecam każdemu bez cienia wątpliwości.

Przewspaniały człowiek i wybitny umysł. Jeżeli można pokochać lekarza, to właśnie ta Pani doktor na to zasługuje. Po wizycie u niej pacjent od razu czuje się zdrowszy, a dodając do tego lekarską wiedzę, potrafi czynić cuda. Jest najlepsza! Polecam nawet największym sceptykom, miło się rozczarują. U doktor Zofii Parmy nigdy nie poczujesz się jak intruz. Dzięki takim lekarzom człowiek nie traci wiary w ludzi tworzących służbę zdrowia.

Wspaniały lekarz, najlepszy do jakiego trafiłam. Poświęca czas pacjentowi, cierpliwie tłumaczy, przejmuje się pacjentem