lekarz Zofia Raduszewska

Alergolog

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia

Pani doktor nie potrafi nawet wypisać recepty, przez co nie wydano mi leków w aptece. Poszłam z dzieckiem, wiedząc co mu jest, a wyszłam z gorszym zamętem w głowie. Gabinet wygląda jak za czasów PRLu. Ogólnie nie polecam.

nie zna się na alergiach, jest nie miła nawet alergia po ukąszeniu owada którego zabije się wcześniej jest zdiagnozowane przez panią doktor alergia na roztocza.

Ta pani to przykład lekarza, który jest dobry do wypisania leków na jedyną słuszną chorobę na której się zna, czyli alergia. Nie potrafi rozpoznać symptomów chorób o podobnym do alergii przebiegu. Złamanie nogi też potraktowałaby jako alergię. Jak się czegoś nie wie szanowna Pani to się nie leczy, tylko odsyła do specjalisty.

Bardzo-dobrze-ze-zakladane-jest-obuwie-ochronne.Do-gabinetu-zglaszaja-sie-chorzy-uczuleni-na-rozne-czynniki.Pani-doktor-bardzo-mila-grzeczna-oddana-swoim-pacjentom.

niedawno zaczęłam się leczyć u pani doktor ,ale mam porównanie z poprzednią poradnią .oby tak dalej .

ogolnie oze byc lepsze to niz czekac w przychodni kupe czasu aby sie dostac

ogolnie oze byc lepsze to niz czekac w przychodni kupe czasu aby sie dostac

Polecam wszystkim tą panią doktor. Zależało jej żeby pomóc mojej córce, wnikliwie badała.

Bardzo dobry lekarz alergolog ,polecam wszystkim potrzebującym.

Bardzo dobry lekarz alergolog ,polecam wszystkim potrzebującym.

Lekarz z powołania, dba o swoich pacjentów i pilnuje, żeby kontynuowali leczenie . polecam