lekarz Zofia Waśniewska

3,7

Ja jestem z Pani Doktor bardzo zadowolona. Po dwóch poronieniach stara się razem ze mną żeby następna ciąża przebiegła prawidłowo. Zawsze miła, delikatna i naprawdę jest tam by pomagać. Bez dwóch zdań będę do niech chodzić aby prowadziła moją ciążę.

Pani doktor nie jest moim ginekologiem, ale zdarzyło mi się być u niej podczas obu ciąż- zastępstwo za mojego ginekologa. W obu przypadkach byłam bardzo zadowolona. Miła, starsza kobieta, która porządnie mnie zbadała, poświęciła mi naprawdę dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania.

Jestem pacjentką Pani dr Waśniewskiej już parę lat i jest wspaniałym lekarzem. Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i traktuje mnie jako pacjentkę i człowieka bardzo dobrze. Nie zgadzam się, że jest niedelikatna, wręcz przeciwnie-wszystko robi bardzo sprawnie i bezboleśnie. Jest wyrozumiała i profesjonalna. Polecam wszystkim. A jeżeli kiedykolwiek dla kogoś była niemiła, to pamiętajmy, że lekarz też jest człowiekiem i może mieć gorszy dzień, jak my wszyscy.:)

Niestety, nie rozpoznała dolegliwości lub nie chciała rozpoznać.../wizyty prywatne w latach 1997-1999- bardzo miła- gorzej w przychodni- arogancka/Zamiast skierować mnie na badanie tarczycy przepisywała mi hormonalną terapię zastępczą. Pomimo koszmarnych działań ubocznych, twierdziła ,że wszystko jest dobrze! Po 10 latach rak piersi!

Długo szukałam takiego lekarza. Pani Waśniewska wyleczyła mi skutecznie nadżerkę, a teraz prowadzi moją ciążę. Jest skrupulatna i uprzejma, wzbudza zaufanie.Szczerze polecam.

ginekolog godny polecenia. Starannie i dokładnie bada pacjenta. Skutecznie leczy

Bardzo miła,delikatna i kompetentna pani doktor.Na pierwszym miejscu jest pacjentka a nie pieniądze.POLECAM

Lekarz z dużym doświadczeniem,nie lekceważy pacjenta, polecam.

Lekarz z dużym doświadczeniem,nie lekceważy pacjenta, polecam.

Koszmar. Przedmiotowe traktowanie pacjenta, zwracanie się do niego w 3 liczbie (współzyje? bierze jakieś leki? niech się rozbiera). Niedelikatna. Plus- duże doświadczenie zawodowe

Niedelikatna.
Plus- duże doświadczenie zawodowe