lekarz Zuzanna Gierzyńska

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Faktycznie trzeba dopytywać, bo z reguły mało mówi, ale mogłabym ją polecić innym.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na pania doktor i nie zmienię mojego ginekologa. bo miałam z nią świetny kontakt. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże ze skomplikowanym nadciśnieniem i białkomoczem. Obie skończyły się cesarką, którą robiła osobiście. Co za profesjonalne podejście. To jest lekarz z powołania. Traktuje pacjentki z szacunkiem. Ma mnóstwo pacjentek, a ten tłum mówi sam za siebie. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Pierwsza wizyta super kolejne tragedia, nic nie mówiła o dziecku. Gdy miałam bóle brzucha i plamienia mówiła że tak ma być. Później gdy zgłosiłam się do szpitala, w którym pracuje pani G. dowiadywałam się o zagrożeniu dla mnie i dziecka. Na kolejnych wizytach czułam tylko stres i strach że pani dr znów będzie niemiła. Nie będę opisywać wszystkich moich traumatycznych przeżyć. Być może gdy ciąża jest bez powikłań jest ok ale gdy coś jest nie tak, wtedy pani dr może wam zaszkodzić. u mnie zapomniała o badaniach obciążenia glukozą. Zleciła je miesiąc później i okazało się że mam cukrzycę ciężarnych. nie odbierała tel więc nawet nie wiedziałam co mam robić w tym wypadku. Miesiąc przed porodem kazała mi zmienić lekarza. Nie przyszła na ostatnią wizytę na której miała ustalić termin cc. Później zgoniła na pielęgniarki że niby powiedziały jej że nie przyjdę na wizytę. Co było kolejnym kłamstwem. Całe szczęście dla mnie tego samego dnia przyjął mnie inny lekarz i następnego dnia miałam wykonane cc. Okazało się że dziecko miało owiniętą szyję pępowiną. Dzięki cc maluszek żyje i mam cudownego synka, a o tej kobiecie chcę zapomnieć. NIE polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem zadowolona z leczenia, które trwa i widać rezultaty. Polecam

Jestem zadowolona z leczenia, które trwa i widać rezultaty. Polecam

Miła,sympatyczna prowadziła moja ciąże ale drugi raz nie chodziłabym do tej pani doktor

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

Polecam Panią Doktor. Wielka kultura osobista, miły sposób bycia, bardzo delikatna. Kompetentna i wrażliwa. Odpowiednia ilość czasu.Tłumaczy, wyjaśnia. POLECAM!