lekarz Zuzanna Matuszewska

Pediatra

1,1

To babsko powinno wylecieć na zbity pysk jak najprędzej. Od samego początku zionelo od niej chamstwem i prostactwem,zero profesjonalizmu,o wrażliwości i empatii nie wspominając. Od progu nastawiona na tryb "atak" i oczernianie rodzica. W pierwszej kolejności wyprosila moja mamę w bardzo nieprzyjemny sposob.Podczas pseudowywiadu lekarskiego z jej ust poleciał potok gorzkich słów pod moim adresem, zarzuty i wymyślanie/dopowiadanie sobie to chyba jej specjalność. Ponadto głucha, nie potrafila łączyć faktów, trzeba było jej po 3razy powtarzac. Nie skupiała się na problemie tylko szukała nowych i swoim zwyczajem zrzucala wine na rodzica.Zarzucila mojemu dziecku, że jest za blade jak tylko uslyszala,ze mieszkam za granica; jej zdaniem od razu po przyjeździe do Polski powinnam była zarejestrować się do lekarza, a nie szukać pomocy dopiero jak jest problem. O karcie EKUZ nigdy nie słyszała,ignorowala jakiekolwiek argumenty mówiąc "mnie to nie obchodzi". Zastanawia mnie, kto pozwolił tej kobiecie zajmować się dziećmi, skoro upaja się stresowaniem ludzi. Do bólu obcesowa i chamska.Rowniez jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek przyszło mi rozmawiać. Nie wiem tylko, kto jeszcze chce ja w swoich lekarskich szeregach, skoro jej osoba wola o pomstę do nieba. Chyba tylko tacy, co są takimi samymi sadystami jak ta kobieta.

Witam odwiedziam ta Pania z chorym dzieckiem.Poszlam bo dziecko kaszlalo az nie dalo sie sluchac.Stwierdzila ze dziecko jest zdrowe i kazala podawac Neosine i wapno.Po powrocie do domu syn zanosil sie z kaszlu.Nastepnego dnia poszlam do innego lekarza w tej samej przechodni gdzie pracuje ta Pani.Lekarz stwierdzil u dziecka zapalenie drog oddechowych.Nie polecam lekarza.Jak mozna u dziecka nie zdefiniowac choroby to ja nie wiem..

Piszę tą opinię żeby ostrzec wszystkich rodziców, ta tzw. lekarka nie tylko nie pomoże waszemu dziecku ale co gorsza- zaszkodzi. Mojej 3 letniej córce postawiła błędną diagnozę i przepisała nieodpowiednie leki co doprowadziło do pogorszenia się jej stanu zdrowia. Kiedy zapytaliśmy z żoną o inne dolegliwości , stwierdziła, że "jak dziecko chodzi do przedszkola to teraz tak będzie" co oczywiście okazało się bzdurą. Ta kobieta nie powinna leczyć ludzi. To tyle o jej kompetencjach, o kulturze osobistej nie wspomnę bo zrobili to inni w poprzednich opiniach. Jestem z Żar i polecam rodzicom albo Panią doktor Sapun (dawniej Zabiegała) lub doktora Kołsuta-zaoszczędzicie czas i pieniądze o zdrowiu waszego dziecka nie wspominając.

Nie polecam!!!! Kiedy zostałam przewieziona karetka z nieprzytomnym dzieckiem Pani "doktor" potraktowała nas z góry. A kiedy odpowiedziałam na jej pytanie czy dziecko jest gdzieś leczone? Że tak neurologiczne w nowej soli , to naskoczyła na mnie i zaczela krzyczeć że skoro mi lekarze z Żar nie odpowiadają, to mam zabierać dziecko i jechać sobie do nowej soli. Oczywiście nie przyjęła nas na oddział i niezrobila żadnych badań! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Trafiłem na tego menela na pogotowiu w ZG. Pierwsze 15 minut oglądała mecz z koleżanką, ani dzień dobry, ani proszę poczekać. Opryskliwa. Dziecko od rana wymiotuje ( 2 latka ), ten potwór pyta co jadła, jak małżonka odpowiedziała że zupę, to prawie krzykiem odparskneła żeby jej o żadnej zupie nie mówić bo po tym sie nie wymiotuje. Przy badaniu córki powiedziała " O boże jakie ona ma krzywe ząbki ! " Wtedy już nie wytrzymałem, powiedziałem żeby żona sama została bo ja "nie ogarniam tego babska". Widzę po opiniach wystawionych że to standart. Pomijam jej estetyke, nie umyte tłuste włosy i wygląd wskazujący na zamiłowanie do trunków. Jak takie coś może być na pogotowiu ? Oczywiście niczego nam nie powiedziała, pojechaliśmy do pana Karolewicza - to jest prawdziwy pediatra. Nie róbcie krzywdy dzieciom, prędzej wam weterynarz pomoże niż ten wybryk natury.

Pogotowie Zielona Góra "pani doktor" od samego wejścia nie interesowała się ani pacjentem (synek 6 miesięcy) ani rodzicami. Ani dzień dobry ani pocałuj sie w ... Zbierając wywiad o ile można tak to nazwać stwierdziła bez badania dziecka skierowanie do szpitala żeby tam go zbadali, dopiero później osłuchała małego i popisała coś w komputerze. Zero odzewu czy wszystko w porządku, arogancka siedzi tam za karę mając się za nie wiadomo kogo, opryskliwa, żadnego podejścia do małego dziecka ani do żadnego innego człowieka! Omijajcie szerokim łukiem. W ostateczności synek nie był hospitalizowany. Dr Karolewicz pediatra z powołania zawsze można zadzwonić zapytać zawsze daje dobre rady.

To najgorsza lekarka jaką spotkałem. Nie powinna leczyć ludzi i w ogóle nie powinna zbliżać się do dzieci. jej zatrudnienie w pogotowiu to prawdziwe nieporozumienie. Przecież tam trafiają dzieci z nagłymi zachorowaniami, dlatego pierwszy kontakt jest tak ważny, aby trafnie zdiagnozować stany niebezpieczne dla życia. Ten lekarz w ogóle nie spełnia w tej sytuacji swojego zadania. Wizyta to po prostu strata czasu, ale w Zielonej Górze nie ma innej alternatywy. Widać, że ani ta pani, ani kierownictwo pogotowia nie przejmuje się tymi opiniami, a przecież utrzymywani są z naszych pieniędzy.

Kompletna tragedia,nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tym babskiem.Dziecko po drgawkach gorączkowych z utratą przytomności i po mojej reanimacji zostało przez tą ''pseudo'' lekarkę odesłane do domu,bo niby miejsc nie było na oddziale, a takich ''niby''chorych dzieci miała tego dnia dziesiątki i wszystkich odsyłała.Wyzwała mnie od najgorszych matek i straszyła sądem rodzinnym ,bo dziecko zachorowało na zapalenie płuc po kilku dniach po incydencie z drgawkami,oczywiście ponownie nie przyjęła dziecka na oddział,olała prośbę o hospitalizację małej,kazała samemu dojezdzac na zastrzyki 2 razy dziennie (oczywiście wiedziała,że nie mam własnego auta i jestem sama z trójką dzieci).Antybiotyk wg niej nie był podawany,środki na gorączkę też,kąpiele chłodne i okłady też,drgawek też pewnie nie było i wszystko sobie wymyśliłam.Upokorzyła mnie przed personelem oddziału.
Omijajcie ją z daleka,bron Boże nie powierzajcie swoich dzieci,a jeśli już przypadek rzuci was na jej łaskę-niełaskę ,to nie dajcie się zastraszyć.Jest niemiła,obcesowa,obraża innych i zachowuje się, jakby robiła ''łachę'',że musi zając się waszym dzieckiem.Emeryturo witaj...

Dwa razy nie trafiła z diagnozą u mojej córeczki,powiedziała,że mała ząbkuje,a to było gardło zaatakowane które zle sprawdziła,leki nie trafione i zapalenie płuc,szpital,kroplówki,inhalacje,-mała była nieprzytomna przez pare dni,wszystko przez nią.Zle traktuje rodziców,dzieci przedmiotowo-Hamka i tyle!Według mnie to ona powinna być ukarana za swoje hamstwo i olewanie i obrażanie rodziców i dzieci traktowane jak przedmioty. To nie są czasy PRLU,żeby było takie zacofanie i lekarz bez wiedzy,bez trafnych diagnoz i hamowaty do bólu mógł mógł dalej pracować zle wykonując swoją prace i uchodzi mu to jeszcze bezkarnie!

To co ona wyprawia z dziećmi to przechodzi ludzkie pojęcie. Moja córka bardzo płakała jak weszła do gabinetu, kazała ją położyć na kozetce. Miała smoczka w buzi, to ta Pani(lekarz???) żeby go wyciągnąć zatkała córce nos!!!!! 2letniemu dziecku!!!! Co to za metody!!!! Powiedziała do żony, że córka jest niewychowana i że może kopać matkę, babcie ale nie ją. A dziecko tylko sie kręciło. Nigdy nie spotkałem sie z takim zachowaniem lekarza. Brak słów!!!!