lekarz Zuzanna Matuszewska

1,1

Byłam z nastoletnim synem w szpitalu w Słubicach, opieka świąteczna.. Niepokoił mnie stan zdrowia syna. Prosiłam o badania dla syna.. Pani doktor stwierdziła, że syn nie wyraża zgody (niepełnoletni) i odesłała nas z ręcznie wypisaną receptą. Prosiłam o pomoc. Wyszłam ze łzami w oczach. Nigdy dotąd nie spotkałam takiego lekarza.

Dostalam szoku bo kontakcie z tą panią. Poszłam z synem 13 letnim który miał gorączkę i straszny bol gardła ze nawet śliny łykać nie mógł. A pani doktor stwierdziła że dziecko jest za grube. Jaki był mój szok gdy to usłyszałam. Syna ma 166 cm i waży 74 kg. Ale ja nie byłam tam z jego waga tylko gorączką i bólem. Po zapytaniu pani doktor czy jego waga ma wpływ na chorobę która akurat go dopadła stwierdziła że nie. Ale dalej walkowala temat że za chwilę dziecko będzie ważyło 100 kg. Badanie polegało na zajrzeniu dziecku do gardła bez latarki i patyczka i 3 razy dotknęła go stetoskopem. Po tym stwierdziła że nic mu nie jest. Nie polecam tej pani nawet ludziom o mocnych nerwach. Zero jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, uprzejmości i zrozumienia nie wspominając już o kompetencjach. Masakra

Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak niemiła , wręcz opryskliwa osoba. Pani pediatra przyjmowała nas w szpitalu w Slubicach , Nocna i Świąteczna Opieka. Bez badania dziecka stwierdziła , że zapalenie spojówki , ostateczna diagnoza okazała się zupełnie inna , usłyszałam również , ze dziecko jest zdrowe , bo się smieje i z takimi pierdolami nie powinnam pojawiać się w szpitalu. Jako młoda mama wyszłam ze łzami w oczach , wiem , ze dziś zachowałabym się zupełnie inaczej. Omijać szerokim łukiem.

Nie spotkałam jeszcze nigdy tak niemiłej i chamskiej osoby. Od progu oskarża rodzica o wszystko, nie słucha, nie tłumaczy i próbuje wmawiać głupoty. Dodatkowo decyduje za rodziców, co i kiedy mają robić jakbym to ja była dla niej, a nie ona dla mnie. Zero podejścia do ludzi i zero profesjonalizmu.

Nie polecam!!!! Kiedy zostałam przewieziona karetka z nieprzytomnym dzieckiem Pani "doktor" potraktowała nas z góry. A kiedy odpowiedziałam na jej pytanie czy dziecko jest gdzieś leczone? Że tak neurologiczne w nowej soli , to naskoczyła na mnie i zaczela krzyczeć że skoro mi lekarze z Żar nie odpowiadają, to mam zabierać dziecko i jechać sobie do nowej soli. Oczywiście nie przyjęła nas na oddział i niezrobila żadnych badań! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Witam odwiedziam ta Pania z chorym dzieckiem.Poszlam bo dziecko kaszlalo az nie dalo sie sluchac.Stwierdzila ze dziecko jest zdrowe i kazala podawac Neosine i wapno.Po powrocie do domu syn zanosil sie z kaszlu.Nastepnego dnia poszlam do innego lekarza w tej samej przechodni gdzie pracuje ta Pani.Lekarz stwierdzil u dziecka zapalenie drog oddechowych.Nie polecam lekarza.Jak mozna u dziecka nie zdefiniowac choroby to ja nie wiem..

Piszę tą opinię żeby ostrzec wszystkich rodziców, ta tzw. lekarka nie tylko nie pomoże waszemu dziecku ale co gorsza- zaszkodzi. Mojej 3 letniej córce postawiła błędną diagnozę i przepisała nieodpowiednie leki co doprowadziło do pogorszenia się jej stanu zdrowia. Kiedy zapytaliśmy z żoną o inne dolegliwości , stwierdziła, że "jak dziecko chodzi do przedszkola to teraz tak będzie" co oczywiście okazało się bzdurą. Ta kobieta nie powinna leczyć ludzi. To tyle o jej kompetencjach, o kulturze osobistej nie wspomnę bo zrobili to inni w poprzednich opiniach. Jestem z Żar i polecam rodzicom albo Panią doktor Sapun (dawniej Zabiegała) lub doktora Kołsuta-zaoszczędzicie czas i pieniądze o zdrowiu waszego dziecka nie wspominając.

To najgorsza lekarka jaką spotkałem. Nie powinna leczyć ludzi i w ogóle nie powinna zbliżać się do dzieci. jej zatrudnienie w pogotowiu to prawdziwe nieporozumienie. Przecież tam trafiają dzieci z nagłymi zachorowaniami, dlatego pierwszy kontakt jest tak ważny, aby trafnie zdiagnozować stany niebezpieczne dla życia. Ten lekarz w ogóle nie spełnia w tej sytuacji swojego zadania. Wizyta to po prostu strata czasu, ale w Zielonej Górze nie ma innej alternatywy. Widać, że ani ta pani, ani kierownictwo pogotowia nie przejmuje się tymi opiniami, a przecież utrzymywani są z naszych pieniędzy.

Pogotowie Zielona Góra "pani doktor" od samego wejścia nie interesowała się ani pacjentem (synek 6 miesięcy) ani rodzicami. Ani dzień dobry ani pocałuj sie w ... Zbierając wywiad o ile można tak to nazwać stwierdziła bez badania dziecka skierowanie do szpitala żeby tam go zbadali, dopiero później osłuchała małego i popisała coś w komputerze. Zero odzewu czy wszystko w porządku, arogancka siedzi tam za karę mając się za nie wiadomo kogo, opryskliwa, żadnego podejścia do małego dziecka ani do żadnego innego człowieka! Omijajcie szerokim łukiem. W ostateczności synek nie był hospitalizowany. Dr Karolewicz pediatra z powołania zawsze można zadzwonić zapytać zawsze daje dobre rady.

To babsko powinno wylecieć na zbity pysk jak najprędzej. Od samego początku zionelo od niej chamstwem i prostactwem,zero profesjonalizmu,o wrażliwości i empatii nie wspominając. Od progu nastawiona na tryb "atak" i oczernianie rodzica. W pierwszej kolejności wyprosila moja mamę w bardzo nieprzyjemny sposob.Podczas pseudowywiadu lekarskiego z jej ust poleciał potok gorzkich słów pod moim adresem, zarzuty i wymyślanie/dopowiadanie sobie to chyba jej specjalność. Ponadto głucha, nie potrafila łączyć faktów, trzeba było jej po 3razy powtarzac. Nie skupiała się na problemie tylko szukała nowych i swoim zwyczajem zrzucala wine na rodzica.Zarzucila mojemu dziecku, że jest za blade jak tylko uslyszala,ze mieszkam za granica; jej zdaniem od razu po przyjeździe do Polski powinnam była zarejestrować się do lekarza, a nie szukać pomocy dopiero jak jest problem. O karcie EKUZ nigdy nie słyszała,ignorowala jakiekolwiek argumenty mówiąc "mnie to nie obchodzi". Zastanawia mnie, kto pozwolił tej kobiecie zajmować się dziećmi, skoro upaja się stresowaniem ludzi. Do bólu obcesowa i chamska.Rowniez jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek przyszło mi rozmawiać. Nie wiem tylko, kto jeszcze chce ja w swoich lekarskich szeregach, skoro jej osoba wola o pomstę do nieba. Chyba tylko tacy, co są takimi samymi sadystami jak ta kobieta.