lekarz Zygmunt Iciek

Ginekolog

3,9

Bardzo fajny lekarz! Doświadczony, z podejściem i wiedzą. Wesoły, życiowy. Polecam!

Bardzo fajny lekarz! Doświadczony, z podejściem i wiedzą. Wesoły, życiowy.
Polecam!

Bardzo dobry lekarz prowadził moją pierwszą ciąże a teraz prowadzi drugą, godny zaufania, polecam.

Pan dokror prowadzl cala moja ciaze i robi to teraz po raz drugi. Nie oddalabym sie w rece nikogo innego.Nie wspominajac juz o tym,ze w pore wyslal mnie na badania ktore uratowaly mojemu synkowi zycie. Mysle ze nikt tak dobrze nie opiekuje sie kobieta w ciazy.

Bardzo dobry specjalista, godny zaufania, profesjonalista. W 100% polecam wszystkm.

Jest wspaniałym lekarzem, polecam Go każdej kobiecie. Nigdy nie czułam się przy nim skrępowana, a jestem osobą nieśmiała.

swietny lekarz mily dowcipny potrafi w sposob sympatyczny bez stresu porozmawiac i skutecznie pomoc polecam

zdecydowanie nie polecam, nie odpowiedział na zadne pytanie, nie porozmawial o metodach antykoncepcji, nie wytlumaczyl mi moich dolegliwosci ani nie pokierowal na dalsze leczenie, zbadal i nic wiecej