dr n. med. Zygmunt Zbucki

Pediatra

syn ma juz 32 lata, ale to pan doktor do niego przyjezdzal do domu co miesiac i na kazde wezwanie !!! wspanialy czlowiek, cieply, cierpliwy. Taki prawdziwy przyjaciel niedoswiadczonych wowczas rodzicow. Kiedy lekarka w przychodni wydala dignoze - wodoglowie (!), pan doktor powiedzial "spokojnie". Przyjechal, zmierzyl glowke dziecka i "wodoglowie" zniknelo!!! I tak pozostal z nami i opiekowal sie nie tylko synem ale i nas prowadzil za reke. Do dzis wspominamy Go jako naszego pradziwego przyjaciela.

Takiego lekarza każdemu polecam. Podejście do dziecka idealne- nawet dla dziecka, które się panicznie boi lekarzy. Wizyta kosztuje 80 zł. ale za to przepisywane recepty są za "grosze". Leki idealne dopasowuje - bez antybiotyków. GORĄCO POLECAM

Bardzo dobry lekarz, ma zawsze wiele czasu dla malucha. Pan dr.Zbucki ma nowy numer telefonu 0564715419

Pan Doktor jest lekarzem sympatycznym .Bardzo szybko nawiazuje kontakt z dzieckiem.Jest na biezaco z nowoczesnymi lekami.Odpowiada na wszystkie pytania.Potwierdzone wielokrotnie ze potrafi postawic prawidlowe rozpoznanie.

bardzo dobry lekarz z ogromnym sercem do malego pacjenta

bardzo dobry lekarz z ogromnym sercem do malego pacjenta

Najlepszy lekarz jakiego znam. Nie eksperymentuje. Zawsze stawia trafną diagnoze i dobiera odpowiednie leki. W razie wątpliwości zawsze można zadzwonić po radę. Polecam pana doktora z całą odpowiedzialnośćią. Najlepszy lekarz dla małych pacjentów.

Super lekarz. Super podejscie do dziecka. Leczy , nie eksperymentuje. Polecam !!!!

W tej dziedzinie naprawde liczy sie doswiadczenie Moje chore dziecko nie mowi a Pan Doktor sam musial stwierdzic co mu dolegaZdiagnozowal i wyleczyl Dziekuje

Lekarz tzw. starej daty, świetny pediatra.

Lekarz tzw. starej daty, świetny pediatra.

idealny lekarz nigdy nie spotkalem predzej lekarza ztakim podejsciem do dzieckasposob w jaki tlumaczy chorobe imetode leczenia wyjatkowy. moim zdaniem kazdy rodzic powinien znalezc sie u niego z dzieckiem naprawde warto - rodzice z Gniewkowa

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4