Pediatra Toruń

Jelenia 23
87-100 Toruń

Świetna Pani doktor, godna polecenia. Super zaopiekowała sie moim synkiem, bardzo dobre podejście do pacjenta jak i do pełnych pytań rodziców, Jej podejście to pełen profesjonalizm. Oby jak najwiecej takich lekarzy.

ul. Jana Matejki 28/4
87-100 Toruń

Super lekarz, jest dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie dokładnie na każde pytanie i jest bardzo miła i ma fajne podejście do pacjenta, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętopełka 26 lok. 55
87-100 Mokre, Toruń

Pani doktor była maskotką bilansów lat 90tych i początku 2000-nych. Była połączeniem gracji- otyłość, okulary ze szkłami jak denka od butelek i finezji- krzyk od 90 decybeli wzwyż, popędzanie i wyzywanie dzieci etc. Dla dzieci niebywała atrakcja. Tak więc ambicją dzieci było, jak to mawiały chłopaczki z klas niższych aby " gruba świnia odpierdalała". No i pobudzały panią doktor do dysforycznych stanów. Pani doktor działała niczym pies Pawłowa impuls-reakcja. Napady ...

ul. Koniuchy 11/3
87-100 Toruń

Najlepszy toruński pediatra. Lekarz z powołania, cierpliwy, życzliwy, uprzejmy i ciepły wobec dzieci. Bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko, nawet kilka razy, uspokaja zestresowanych rodziców w nagłych przypadkach. Nasza córeczka rozwija się pod okiem tego pediatry już trzeci rok i mimo iż bywało groźnie, tylko dwa razy dostała antybiotyk, bo to rozsądny lekarz i nie przypisuje antybiotyków z byle powodu, jak niestety większość pediatrów.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Pediatryczny
Reja 50 lok. 2
87-100 Toruń

syn ma juz 32 lata, ale to pan doktor do niego przyjezdzal do domu co miesiac i na kazde wezwanie !!! wspanialy czlowiek, cieply, cierpliwy. Taki prawdziwy przyjaciel niedoswiadczonych wowczas rodzicow. Kiedy lekarka w przychodni wydala dignoze - wodoglowie (!), pan doktor powiedzial "spokojnie". Przyjechal, zmierzyl glowke dziecka i "wodoglowie" zniknelo!!! I tak pozostal z nami i opiekowal sie nie tylko synem ale i nas prowadzil za reke. Do dzis ...

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Z synem Damianem Jabłońskim chodzę na wizyty u Pani dr. już 11 lat, w tym momencie ma 14. Za panią dr przeszłam z przychodni wojskowej do olk, nie ma bardziej kompetentnego lekarza. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko, również z alergią i astmą oskrzelową. Nie wyobrażam sobie innego lekarza niż dr Termanowska, aby jego leczył..
Pozdrawiam. Ola

lekarz Grażyna Zadrozińska

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

leczy mojego syna od urodzenia jest bardzo dobra, lekarz z powołania polecam ją wszystkim mamą aby było więcej takich lekarzy.

lek. med. Ilona Olszak-Szot

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Gastromed
ul. Grudziądzka 11
Toruń

Specjalista wysokiej klasy!!Lekarz z powołania, a przy tym wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Mali pacjenci ją uwielbiają!!
Opinia dodana przez: Zosia

CITOMED

87-100 Toruń

Leczyłam syna u Pani dr przez 7lat byłam zmuszona zmienić pediatrę z powodu przeprowadzki. To była dobra decyzja dzięki tej zmianie dowiedziałam się że syn ma astmę i alergie czego wcześniej Pani dr nie widziała i twierdziła że objawy jakie syn miał to jego taki typ i ustaną w okresie dojrzewania. Prosząc o skierowanie na morfologię usłyszałam po co nie ma takiej potrzeby. Ja osobiście nie polecam syn leczony od ...

Rodzynkowa 26
87-100 Wrzosy, Toruń

Profesjonalne podejście. Dogłębna analiza każdego przypadku, takt i przede wszystkim skuteczność. To moje doświadczenie, które nie wyklucza możliwej odmiennej opinii.
Szukamy dobrych, lekarzy, nie ma ludzi 100% skutecznych... w żadnej profesji, ale spójrzcie na opinie powyżej, 96% pozytywów robi wynik.
Opinia dodana przez: Andrzej

Pediatrzy w Toruniu