Niestety nie mogę polecić tej Pani doktor. Po wykryciu przez internistę problemów z tarczycą (podejrzenie nadczynności) poszłam do endokrynologa. Na początku leczyła mnie na nadczynność, potem na niedoczynność a w efekcie brałam leki na niedoczynność i nadczynność równocześnie!!. Pani doktor w ogóle nie słuchała co się do niej mówi, że źle się czuje, że leczenie nie skutkuje, o innych objawach nie chciała w ogóle słuchać. Poszłam do alergologa, ginekologa i dermatologa sama - po prostu szukałam pomocy. Dzięki Pani doktor mam teraz pod kontrolą innego oczywiście lekarza - tarczycę, ponieważ mogło dojść do jej uszkodzenia przez dziwne leczenie a problemem okazały się jajniki (nadprodukcja hormonów) stąd też krótkotrwałe zapalenie tarczycy. Sądzę że taka doświadczona lekarka powinna to zdiagnozować. Dlatego nikomu nie polecam.

Polecam każdemu, bardzo kompetentna do tego indywidualnie traktująca pacjenta, lekarz z powołania, może troche małomówna ale z czasem cierpliwie tłumaczy wszelkie watpliwoci

To jest mój drugi lekarz, do którego chodzę w związku z chorobą tarczycy. Wcześniejszy lekarz chciał mi koniecznie podać radjojod (już po dwóch miesiącach leczenia), ponieważ twierdził, że nie uda mi się wyjść z nadczynności (w mojej ocenie i ocenie mojego męża chodziło o coś innego - ten lekarz chyba wszystkich kierował na radjojod, ponieważ jak byłam na próbach to osoby, które tam były były właśnie od niego). Podawał mi za długo tchiamazol i nie zlecał badań (był to mężczyzna), doprowadził mnie on do 20 TSH (czyli niedoczynności). Poprosiłam o zmianę lekarza i tak trafiłam do tej Pani doktor i odkąd do niej chodzę jestem w normie i biorę euthyrox 25. Każdemu polecam tę kobietę, ponieważ widać, że zastanawia się ona nad każdym przypadkiem osobno, że nie jest to taka "taśma", pomimo wizyty na NFZ wykazuje się ona profesjonalizmem i nie daje odczuć, że pacjent to intruz i najlepiej jak przyjdzie prywatnie. Generalnie każdemu polecam tę kobietę i żałuję tylko, że nie trafiłam do niej na samym początku, kiedy wyszło z wyników, że mam chorą tarczycę. P.S. Chorobę tarczycy wykryłam dzięki czujności Pani dr Katarzyny Kocińskiej (dermatolog) z Torunia, która jako jedyna nie traktowałam mnie jak hipochondryka.

bardzo kompetenty małomówny lekarz, podchodzi poważnie do każdego pacjenta i martwi się o jego wyniki

Lekarz mily ale czy kompetentny trudno powiedziec, skupila sie w moim przypadku tylko na leczeniu tarczycy a problem tkwi w czyms innych i wymijajaca nic na niego nie poradzila

Polecam wszystkim .Jeżdzę z córką od dwóch lat z Grudziądza . Niestety w Grudziądzy nie ma dobrych endkorynologów dziecięcych...

leczy moje dziecko od urodzenia, dzięki niej, jej leczeniu,córka jest zdrowa. bardzo miła pani,polecam

Bardzo kompetentny lekarz! Widać, że z powołania. :) Tylko pani dr. stwierdziła co mi naprawdę dolega, a odwiedzałam wielu innych lekarzy! Miła, delikatna i w bardzo przystępny sposób opowiada o chorobie! Gorąco polecam dzieciom jak i dorosłym!