lekarz Magdalena Cichowicz-Kostrzyńska

1,6
1,6
1,4
1,5

Lekarz okropna.Bardzo nie miła. Byłam z córką na bilansie.W ogóle córki nie zbadała. Przepisała wszystko co napisała pielęgniarka szkolna . Ogólnie tragedia .To była moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Lekarz bez empatii, brak podejścia do dziecka. Diagnoza na zasadzie chyba rumień, żadnych informacji co dalej, na co zwrócić uwagę. Po 4 minutach koniec wizyty i do widzenia. Wizyta w Citomed na NFZ. Nie polecam.

Podejście tej Pani do swoich pacjentów to jakaś kpina! Zero empatii, zero ciepła - gdzie uważam przy pracy z małymi dziećmi to podstawa. Wygląda jakby swoją pracę wykonywała za karę. Wizyta trwała max 5 minut. Zostawiła mnie samą z dzieckiem w gabinecie i tu cytuję: „z mojej strony to wszystko, proszę ubrać dziecko i można wyjść do widzenia” i wyszła z gabinetu. Bardzo pretensjonalna i niemiła. To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta. Jednym słowem DRAMAT.

Pani doktor przemiła i kompetentna. Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko zostało wyjaśnione a dziecko bardzo dokładnie zbadane.

Jednym slowem TRAGEDIA! Zostalam wrecz zbesztana, ze w ogole przyszlam z dzieckiem na wizyte. Lekarka mnie pytala, co ona ma zrobic, skoro dziecku przeszly objawy. Komedia. Rowniez zostałam zostawiona z rozebranym dzieckiem w pustym gabinecie...

Niestety muszę podzielić zła opinie o tej pani. Zero podejścia do pacjenta - zawstydzonego, zestresowanego dziecka.. próba zastraszania dziecka, żeby je zmotywować. Pani nie odpowiedziała na zwykle „dzień dobry”, cała wizytę siedziała z założonymi rękami. Tragedia. Byłam na wizycie ze zdrowymi dziećmi. Szczepienia/bilans. Nigdy więcej.

Nie polecam nikomu kto wybiera się na wizytę. Co do kompetencji nie będę się wypowiadać gdyż nie jestem lekarzem. Co do podejścia do pacjenta to jest ono poniżej krytyki. Teraz już wiem dlaczego nie ma kolejki i można umówić wizytę z dnia na dzień. Pani strasznie nie przyjemna ma do wszystkiego problem przede wszystkim do tego że wogole przyszliśmy po pomoc nie każdy ma predyspozycje aby być lekarzem i pomagać ludziom tymbardziej dzieciom. Ta pani naprawdę minęła się z powołaniem jeszcze raz Nie Polecam !!!!

Również przestrzegam przed tą kobietą, nigdy więcej. Wizyta trwała 3 minuty, pani osluchala dziecko, nawet nie zdążyłam ubrać córki a pani doktor wyszła zostawiając nas w gabinecie, okazalo się, że to koniec wizyty. Powiedziała, że wyśle kod recepty sms, której nie otrzymałam do teraz. Musiałam sama sobie załatwić. Zero empatii, ta pani minęła się z powołaniem. Porażka!

Niestety podzielam poprzednie niepochlebne opinie. Przede wszystkim Pani doktor jest złośliwa i nieprzyjemna... Chodziłam do niej z moimi z dziećmi od jakiegoś czasu i zawsze była chłodna, ale na ostatniej wizycie to już przesadziła... Obym więcej z nią nie miała styczności.

Ta kobieta to jakiś dramat. Nie powinna pracować z dziećmi!!!!! Przestrzegam, nie uprzejma, arogancka. Nic nie mówi a jak mówi to arogancko ... Jakiś po prostu dramat kto tej kobiecie dał prawo do wykonywania zawodu.