lekarz Magdalena Cichowicz-Kostrzyńska

1,6
1,6
1,4
1,5

Nigdy więcej do tej Pani. Żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam opinii o niej. Lakrz bez jakiegokolwiek podejścia zarówno do dziecka jak i do rodzica. To była nasza pierwsza wizyta i z pewnością ostatnia. Łaskawie osłuchała 2 miesięczne dziecko i z grubsza na tym się skończyło jej badanie. Zero jakiejkolwiek pomocy. Byle odpekać i kolejne...

Nigdy wcześniej nie spotkałem tak złośliwego i nie miłego lekarza. Pani doktor bez pokory, bez podejścia do dzieci. Złośliwie odpowiada na wszystkie pytania o ile w ogóle raczy odpowiedzieć, twierdząc, że rodzić powinien to wiedzieć. Zdecydowanie odradzam i zgadzam się z osobami powyżej. Pani doktor powinna pracować w miejscu gdzie nie występuje kontakt z osobami. Proponuje szczerze zmienić zawód. Opinia o zwierzętach również trafiona - żal mi było mojego pieska zostawić z taką Panią - bałbym się.

Nigdy wcześniej nie pisałam negatywnego komentarza w internecie. Jednakże osoba tej Pani jest warta ostrzeżenia innych. Niestety mieliśmy wiele okazji do wyrobienia swojej opini i żałuję jak wiele kolejnych szans dostawała. Doktor jest całkowicie pozbawiona empatii, jest bardzo złośliwa i traktuje źle zarówno rodziców jak i maleńkie dziecko. Nie radzi, odpowiada złośliwe na zadane pytania. Chyba nigdy jeszcze nie spotkaliśmy się w życiu z takim lekarzem i przestrzegamy wszystkich, aby jak mogą to poszli do kogoś innego.

Przestrzegam przed tym lekarzem! Zero podejścia do dzieci. Brak wizyty tylko teleporady(przy małych dzieciach dla mniej to niedopuszczalne) Błędnie postawiona diagnoza. Radzę wszystkim skonsultować diagnozę z innym lekarzem. Zero wyjaśnień odnośnie podawanych leków.

Zero wyjaśnień odnośnie podawanych leków.

Nigdy wiecej tej pani to dama ktora przy biurku siedzi z nozka na nozce trudno nawet jej wstac w dodatku chyba niemowa a diagnoza 3 razy bylem i 3 razy chybiona OMIJAC JAK MOZNA!!!!

Tragedia i jeszcze raz tragedia, zupełny brak podejścia do dzieci, zero zaleceń pani doktor o aplikowanie leków kazała dowiadywać się w aptece.. Brak słów radzę omijać szerokim łukiem

Nie czesto wystawiam komentarze ale tym razem nie moglam sobie podarowac. Moze moja opinia przyda się komuś aby nie popełnia tego samego błędu co ja i i mówił swoje dziecko na wizytę. Pani doktor jest nieuprzejama, niepomocna, niemiła, powiedziałabym wręcz zgorzkniala. Nie powinna nigdy pracować z dziećmi. Ja bym jej nawet że zwierzętami pracować nie pozwoliła. Maniery nic nie kosztuja ale pani doktor ma z nimi wielki problem. Wizyta była jednym z gorszych doświadczeń. Pani doktor miała nawet problem żeby od biurka wstać i z laską zabrała moja 2 miesięczna córkę która potraktowała jak worek ziemniaków. Skargę złożyłam również od razu po wizycie w Citomed. Pani doktor zupełnie minęła się z powołaniem i powinna zmienić zawód skoro tego wykonywać nie chce.

Pediatra, która minęła się z powołaniem, nie ma absolutnie podejścia do dzieci, zdawkowo odpowiada na pytania, rutynowo traktuje małych pacjentów, wizyta była prywatna a potraktowanie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę zdecydowanie nie polecam

Bardzo kompetentna Pani doktor, konkretna, nie użala się i nie rozczula nad niemowlakiem, słucha, odpowiada na wszystkie pytania, doradza. 10/10. Polecam.

Nie polecam zdecydowanie. Nie dość ze Pani doktor jest niezbyt uprzejmą to przede wszystkim zimna w stosunku do dzieci. Co do umiejętności diagnozowania też mam spore wątpliwości. Wydaje mi się ze czasem lepiej zlecić dodatkowe badanie żeby pewne rzeczy wykluczyć niż biernie czekać aż samo przejdzie. Przez takie właśnie czekanie na polecenie Pani doktor moje dziecko jest dziś w dość poważnym stanie. Ja jestem już pewna-więcej się na wizycie nie spotkamy!