lekarz Magdalena Cichowicz-Kostrzyńska

1,6
1,6
1,4
1,5

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak niemiłym i niekompetentnym lekarzem. Przestrzegam wszystkich przed kontaktem z tą Panią! Wizyta z moim 1,5 letnim synem trwała ok. 3 minut po czym wyprosiła nas z gabinetu i kazała czekać na jej telefon na zewnątrz budynku. Bez żadnego badania krwi, przepisała dziecku antybiotyk. Po badaniu krwi u innego lekarza okazało się, że wcale nie był konieczny, a wręcz osłabiłby organizm mojego syna przy infekcji wirusowej.

Dramat! Nie polecam ! Kobieta wredna niekompetentna, zero podejścia do dziecka. Wizyta trwała 2minuty, osłuchała wepchnęła patyk na sile do buźki mojej córki i powiedziała ze wszystko ok. Kiedy prosiła o rozebranie dziecka zwróciła mi uwagę żeby nie stawiać jej w butach na macie jednorazowego użytku bo tam „sa dzieci kładzione”. Przypominam ze wizyta była prywatna a takie podkłady powinny być wymieniane po każdym pacjencie !! Unikać z daleka, ta kobieta w ogóle nie powinna być pediatra dziecięcym z takim podjęciem do naszych pociech !!

DRAMAT !!!Jeszcze nigdy niekomentowałem wizyty u lekarza , były lepsze/gorsze .Właśnie wróciłem z dzieckiem z wizyty prywatnej , wizyta 2minuty.. Dziecko choruje od 5dni nawet nie dała dojsc do glosu jak chcialem opisac przebieg choroby, od wczoraj juz mu lepiej ale ze wizyta umowiona na za 2 dni dlatego poszedlem , nawet nie dala dokonczyc jak mowilem jakie leki stosowalem, nic zero rozmowy 2minuty i do widzenia, nie wiem nic tylko po raz kolejny zapisane sterydy cale szczescie ze to medicover , wyrwał bym siła peiniądze z kasy jak bym placil z wlasnej kieszeni i narobił sobie problemów. Umawiam dziecko wlasnie gdzie indziej Uznał bym może za gorszy dzień tej Pani, ale jak czytam te opinie... ODRADZAM !!!!!!

Świetny pediatra. Godna polecenia. Nie rozumiem poniższych opinii uważam że są krzywdzące dla Pani doktor

Dla mnie najlepszy pediatra. Od ośmiu lat znam Panią doktor, która prowadzi dwójkę moich dzieci- od urodzenia. Moje dzieci-astmatycy, a więc nawracające zapalenie oskrzeli i płuc, a przez to byliśmy stałymi bywalcami przychodni. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem. Zawsze dobrze prowadzone leczenie. Świetnie ustawione leczenie astmy, które zaskutkowalo wyciszeniem objawów. Ogromne zaufanie i współpraca przy leczeniu na linii rodzic lekarz. Bardzo cenię to, że Pani doktor zawsze podkreślała, że jako rodzic znam dziecko najlepiej. Bardzo dobre podejście do dzieci. Moje dzieci ja uwielbiają, wręcz traktują jak ciocię. Każdy z nas jest specyficzny i być może Pani Doktor sprawia wrażenie oschlej to jednak jest fachowcem i przy bliższym poznaniu naprawdę zyskuje, więc proszę nie oceniacie jej na podstawie jednej czy dwoch wizyt, bo to naprawdę krzywdzące.

Ten lekarz to jakaś kpina. Dziecko chore od 4 dni gorączka ponad 38 gardło opuchnięte białe plamy na migdalach A ona kazała podawać dziecku przeciwgoraczkowe z apteki bez recepty to co mam w domu które bierze już od pierwszego dnia choroby i które dzialaja na krótko bo gorączka potem szybko wraca. Nie polecam

Pani doktor to osoba niemiła, złośliwa,arogancka w stosunku do dziecka jak i do rodzica. Brak kompetencji pokazała stawiając złą diagnozę.Nie polecam.

Przestrzegam, nie idzcie do tej wrednej kobiety. Zero empatii, arogancja, złośliwość. Byliśmy na wczasach 450 km od domu, o czym Pani doktor wiedziała. Dziecko gorączkowało 6 dzień, staliśmy w korku przed drugą wizytą (dzień po dniu), zadzwoniliśmy do rejestracji, że się spóźnimy i przełożono nam wizytę na 15 min później. Za chwilę tel od pani doktor, że po to się rezerwuje na godzinę żeby być na miejscu o wyznaczonej godzinie i jeśli się spóźnimy to nas nie przyjmie i koniec. Zdążyliśmy cudem 2 min przed czasem, Pani doktor spóźniła się 3 minuty. Wizyta 4 min 130zł. Po wyjściu zaznaczyliśmy, że może sprawdzi jeszcze uszy dziecka bo wspominał młody, że go zabolało. Wtedy wielkie pretensje, że musi znowu zakładać fartuch i rękawiczki!!!(130zł za 4 minuty przypominam), że trzeba było mówić wcześniej(mówiliśmy dzień wczesniej na wizycie). Porażka, porażka, porażka. Diagnoza - BRAK. Do widzenia.

Brak empatii do pacjentów, aroganckie podejście do rodziców. Kwestię oceny merytoryki pozostawiam osobom które mają kompetencje aby to ocenić i wypowiedzieć się na forum. Zdecydowanie nie polecam !

Przestrzegam przed tą panią!!! Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!! Pacjenta traktuje jakby przyszedł przeszkadzać jej w pracy, nie ma ochoty nawet zbadać a diagnoza oczywiście na chybił trafił. Brak wiedzy jest porażający. Laryngolog rozłożył ręce patrząc na leki przepisane przez tą panią. U nas o mało nie doszło do niedosłuchu na jedno ucho. Unikajcie i ostrzegajcie innych!