lekarz Zdzisław Piasecki

Pan doktor jest fachowcem zawsze stawia dobre diagnozy,bardzo rzeczowy i wyluzowany lekarz polecam rodzicom

To jeden z najlepszych lekarzy.Niestety kolejki przed gabinetem ogromne.Lekarz ma doskonały kontakt z dziećmi,nawet moim synem który ma zaburzenia autystyczne.Lekarz do większych wyzwań..przeziębienie,angina to każdy lekarz leczy ale ten potrafi zajmować się i mukowiscydozom i zaburzeniami odporności.Doskonały lekarz z ogromną wiedza i nie wypisuje antybiotyków tylko skierowanie na badanie moczu na bakterie..

Bardzo dobry pediatra. Kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny w leczeniu maluchów. Mama dwóch chłopców :-)

Bardzo sympatyczny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Odpowiada na wszystkie pytania. Gdy mam jakieś wątpliwości to bez problemów kieruje do specjalisty.

Świetny lekarz!! Bardzo miły, uprzejmy, kompetentny. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Takich lekarzy nam więcej trzeba, a nie zwykłych konowałów jakich pełno! Pan Piasecki jest wyjątkowym człowiekiem. Czuć, że ma powołanie. Mojego synka wyleczył od razu czego żaden inny lekarz nie potrafił. Mały bardzo go lubi i zawsze pyta "mamusiu kiedy pójdziemy do pana doktora?" Reasumując jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i liczymy, że pan doktor nie prędko zasili szeregi emerytów. Joanna B.

Joanna B.

Bardzo miły, kompetentny i budzący zaufanie lekarz. Z tłumaczeniem choroby jest różnie, raz opowie a raz nie. Ważne natomiast, że potrafi wyleczyć i doradzić.

Dziwią mnie bardzo skrajne opinie o dr Piaseckim. A właściwie chyba nie powinny mnie dziwić, bo sama mam mieszane uczucia do niego. Tak czy owak zastanawiam się nad zmianą pediatry dla mojego dziecka. Ogólnie mogłabym powiedzieć ok. To prawda, jest miły dla dziecka, natomiast rozmawia różnie, czasem wyjaśni, czasem traktuje rodzica powierzchownie. Ostatnie doświadczenia zniechęcają mnie jednak do tego człowieka. Po pierwsze moje dziecko miało guza po porodzie. Zarówno położna z placówki dra Piaseckiego jak i on stwierdzili, że powinien on się wchłaniać tygodniami. Dziecko skończyło 7 miesięcy. Guz się nie wchłonął, tylko "zarósł", a dokładnie główka rośnie i guza jakby nie widać, nie oznacza jednak, że się wchłonął. Chciałabym wiedzieć co to znaczy. I teraz najlepsze, pan Piasecki powiedział, że jak chłopczyk pójdzie do wojska to hełm mu zakryje tego guza, albo wchłonie mu się pod hełmem. A jeśli moje dziecko nie pójdzie do wojska? Czaicie klimat! Nie lubię jak się rozmawia ze mną po głupiemu. Po drugie moje dziecko było przeziębione, miało czerwone gardło i nic mu nie przepisał na to gardło. Dopiero drugiego dnia inna lekarz dyżurująca w mojej przychodni przepisała mu 2 syropy i wyzdrowiał.
Jeśli chodzi o pozytywne doświadczenia to nie przepisał antybiotyku, tylko zlecił badanie moczu na obecność bakterii, co było dla mnie ważne, bo antybiotyki to dla mnie ostateczność. Zauważył też zasinienie ust dziecka i dał pilne skierowanie do kardiologa. Byliśmy przyjęci z dnia na dzień można powiedzieć, a normalnie czeka się 6 miesięcy. Sprawa z zasinieniem się nie potwierdziła, ale za to wyszło co innego, więc właściwie dobrze, że tam trafiliśmy.

Ten lekarz to jakieś nieporozumienie! Owszem miły, uprzejmy, nie pośpiesza pacjenta, ale na tym sie kończą jego zalety. Nie potrafi zdiagnozować choroby dziecka, na wszystkie infekcje przepisuje antybiotyk, nigdy nie przepisał innych leków (oprócz wspomnianych antybiotyków) poza Ibufenem i syropem prawoślazowym. Do tej pory leczyłam dziecko w przychodni Tormed, w której jest dyrektorem, ale zmieniam tę przychodnię i lekarza! Dodatkowo słyszałam że jest najdroższym pediatrą na wizytach prywatnych (100 zł). Drogi i mizerny - tyle komentarza.

Mało kompetentny,duzo mówi ale mało konkretnie...skutki leczenia mizerne!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie świetny lekarz. Może rzeczywiście zbyt mało tłumaczy przyczynę choroby, ale potrafi szybko wyleczyć