lekarz Jan Sierocki

Pediatra

3,6
3,9
3,5

Nie polecam wizyty w Medicum na ul. Wodociągowej w Toruniu. Pierwsza wizyta kosztuje 170zl, każda kolejna 120zł. Pierwsze wrażenie sprawia dobre. Skanuje organizm. Stawia diagnozę, że córka ma w sobie pełno wirusów. Córka wogole nie choruje, ale poszliśmy z powodu dermatologicznego. Stwierdził że ma tak niska odporność że zamiast zwalczać wirusy jej organizm się do nich przystosowuje i stąd objawy dermatologiczne.Zapisał 3 drogie specyfiki, które można kupić w rejestracji. Powiedział że córka powinna po tym bardzo zachorować , mieć gorączkę . Stwierdził że to bardzo dobry objaw, bo wtedy organizm pozbędzie się wirusów. Co miesiąc dopisywał mocniejsze dawki i dziwił się że córka nie zachorowała. Na 3 wizytę czekaliśmy 1,5 h ponieważ jego żona recepcjonistka powiedziała że mamy iść na spacer bo jest opóźnienie i kazała przyjść po 30min po czym wpuściła kolejnego klienta do gabinetu przed nami więc w sumie czekałam 1,5. Po wizycie zapisałam się na kolejny termin 14.01.2019 i doskonale wiedzieli że w tym czasie mają urlop. Nawet nie raczyli poinformować smsem , że wizyta odwołana a 13.01.2019 dostałam powiadomienie o wizycie i miałam potwierdzić tak lub nie. Żenada, chamskie podejście do pacjenta i zero przeprosin. Jak ktoś chce tracić czas i pieniądze to proszę bardzo. Naciągacze.

Biznesmen z powołania, każdemu mówi to samo robaki grzyby ogólnie patogeny, terapia będzie długa i kosztowna ale uratujemy Panu życie, wizyta 170 zł każda kolejna 120, leki z "zaprzyjaźnionej" apteki obok, a drogie suplementy i witaminy z strony amway czyli wyłudzaczy pieniędzy którzy działają w systemie mlm. Sam Pan doktor jest w tym systemie. Podaje swojego maila my odpisujemu mu a on wysyła nam zaproszenie, rejestrujemy się i o mój Boże 30% tańsze zakupy!! jaki on dobry i jak się troszczy o nasze finanse, tylko że Pan doktor za każdą osobę wciągniętą do amway-a dostaje pieniądze i rozbudowuje swoje drzewko a więc zarabia za Twoje każde zakupy i zapisanie do firmy. U każdego diagnoza wygląda tak samo i leczenie też. Zwykły oszust żerujący na osobach które nie mogą znaleźć pomocy w medycynie konwencjonalnej. Nie mówię że medycyna naturalna jest zła ale w jego wykonaniu to po prostu kradzież. Zbada was niby sprzętem za 100 tyś zł. będzie mówił Pana problem tkwi na poziomie komórkowym leczenie potrwa kilka lat, dobrze że Pan trafił do mnie, ale ma Pan szczęście wyciągnę z Pana każdy grosz. Proszę uważajcie na tego lekarza. I jeszcze jedno poleciła mi go Pani pielęgniarka z punktu pobrań krwi !! sama kiedyś pracowała u niego, mówiła że niema żadnej korzyści z tego. A wiecie gdzie dzwoniła? do Pani z Apteki obok ( okazało się później że ten lekarz ma z tą apteką "cichą" umowę) i niby od tak zapytała czy doktor jeszcze przyjmuje, no i przyjmował. Mówiła żebym nie robił sobie badań (w miejscu w którym pracowała) i nie wydawał kupy pieniędzy bezsensownie ponieważ Doktor Sierocki pomoże mi skuteczniej i taniej. Tak akurat po pierwszej wizycie na którą oczywiście spóźnił się straciłem już 700 zł !! (z suplementami włącznie) omijajcie z daleka tego pseudo Doktora który wykorzystując niekonwencjonalną medycynę wyciąga wszystkie pieniądze z ludzi którzy rozpaczliwie szukają pomocy aby wyzdrowieć, najgorszy rodzaj człowieka. Przez takich ludzi jak on nikt nie wierzy w naturale niekonwencjonalne leczenie.

Lekarz godny polecenia. Osobom które tutaj go krytykują brakuje pewnie wiedzy o zdrowym trybie życia, o metodach naturalnych leczenia chorób. Standardowe leki i antybiotyki leczą szybko i skutecznie, ale zajmują się objawami a nie przyczynami. Przykrywają problem a nie eliminują go. Metody dr-a Sierockiego są czasami śmieszne i wydają się naciągane, ale przy zdyscyplinowanym stosowaniu się do nich można sobie pomóc. Przykład amwaya: witamina C jest droga (najdroższa bo w sklepach zielarskich można znaleźć tańsze) ale porównując zawartość wit C w tabletce wychodzi cenowo to samo co w tradycyjnym sklepie. Wiele moich znajomych nawet nie chce słyszeć o leczeniu się u dr-a Sierockiego i nie przekonuje ich nawet to że pomógł mi, żonie i kilku naszym znajomym ale to ich problem i ich zdrowie. Uważam że lepiej zadbać o zdrowie teraz kiedy się je jeszcze ma, inwestować w lepsze jedzenie i suplementację a nie czekać aż się rozchoruje na stare lata i dzień będzie zaczynać od magicznej tabletki i tak samo będzie się kończyć.

Poszłam do pana doktora za namową znajomych, którzy byli zachwyceni jego metodami, holistycznym podejściem do problemu. Stwierdziłam więc, że co mi szkodzi, mogę spróbować. Jednak już po 5 min w gabinecie opadły mi ręce, p doktor bada człowieka magicznym urządzeniem, które to niby podpowiada, który lek jest dla mnie dobry. Powiedział nawet czego nie powinnam jeść, a wyczytał to chyba z oczu, bo po co komu badania krwi w związku z nietolerancjami pokarmowymi. Dodatkowo dał leki na coś, czego sam stwierdził, że nie mam, bo nie ma objawów. Nie wspominając już o tym, że wizyta kosztowała mnie bagatela 200 zł a „leki” dodatkowe 550... Strach się bać, że jest wiele osób, które mu ślepo ufają. Na mnie w każdym razie już nie będzie zarabiał, bo zgodzę się z poprzednikami - to jest biznesman, nie lekarz!

Lekarz wspaniały!!! Potrafi zrozumieć chorego, doradzić, pocieszyć, jego metody naprawdę działają skutecznie, chociaż nie od razu. Aby organizm pokonał chorobę potrzebny jest CZAS. A żeby miał siłę do walki, potrzebna jest DOBRA suplementacja, która nie zaszkodzi organizmowi. Pacjenci, którzy narzekają, oczekują natychmiastowego uzdrowienia po kilku wizytach, a niestety holistyczne leczenie, to głównie wytrwałość, cierpliwość i systematyczność. Kto nie posiada tych cech charakteru, zawsze będzie winę zrzucał na innych. Ja leczę się u Doktora 3 lata i widzę teraz, że efekty leczenia są niesamowite. Odzyskałam chęć do życia, przestałam chorować, znajomi ...

Pacjenci, którzy narzekają, oczekują natychmiastowego uzdrowienia po kilku wizytach, a niestety holistyczne leczenie, to głównie wytrwałość, cierpliwość i systematyczność. Kto nie posiada tych cech charakteru, zawsze będzie winę zrzucał na innych. Ja leczę się u Doktora 3 lata i widzę teraz, że efekty leczenia są niesamowite. Odzyskałam chęć do życia, przestałam chorować, znajomi mi mówią, że odmłodniałam. A poszłam do Doktora dlatego, że chodzenie od lekarza do lekarza nic nie pomagało, po przepisywanych lekach czułam się coraz gorzej zamiast lepiej. W końcu przestałam wykupywać recepty, żeby więcej sobie nie szkodzić. I wtedy miałam dylemat, co dalej? Czekać na śmierć albo cud? Cudem znalazłam lekarza, który pomaga a nie szkodzi zdrowiu i jestem Mu za to bardzo wdzięczna.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam na wizycie w przychodni w Nieszawce, poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał/osłuchał. Jego zalecenia bardzo kompetentne. Bardzo jestem zadowolona.

Genialny, Wysłała mnie do Niego moja pediatra dziecko z kolejnym nawrotem Shenleina Henocha, byliśmy w szpitalu , u 10 specjalistów i nic nie pomogło. Poszłam całkowicie sceptycznie i zaczęłam wierzyć w biorezonans.

Dzień dobry, Pan doktor na pierwszy rzut oka wydaje się fachowcem i wzbudza zaufanie, jednak jeśli chodzi o leczenie, to już inna bajka. Mówienie, że wszystkiemu winne są grzyby i że z pobranej kropli krwi i przebadaniu jej w pierwszych 10 minutach po pobraniu można zdefiniować chorobę, to już trochę zastanawiające. Jednak z żoną spróbowaliśmy. Wykupiliśmy z żoną suplementy zapisane przez dr. Rezultat był taki, że z 4 letnim dzieckiem trafiliśmy do szpitala, gdzie zapytano nas ...co za szaman kazał to podawać. Miły, drogi Pan doktor, gdy został poproszony o ...

Dzień dobry,
Pan doktor na pierwszy rzut oka wydaje się fachowcem i wzbudza zaufanie, jednak jeśli chodzi o leczenie, to już inna bajka. Mówienie, że wszystkiemu winne są grzyby i że z pobranej kropli krwi i przebadaniu jej w pierwszych 10 minutach po pobraniu można zdefiniować chorobę, to już trochę zastanawiające. Jednak z żoną spróbowaliśmy. Wykupiliśmy z żoną suplementy zapisane przez dr. Rezultat był taki, że z 4 letnim dzieckiem trafiliśmy do szpitala, gdzie zapytano nas ...co za szaman kazał to podawać. Miły, drogi Pan doktor, gdy został poproszony o kartę leczenia naszego dziecka, odpowiedział, że miał awarię systemu i karta przepadła, gdyż była tylko w komputerze, a co i jak należy brać, niby dyktował żonie, a ona to zapisywała. Czy polecam...? Sami Państwo sobie odpowiedzcie.

Udalam sie do tego lekarza poniewaz dziecko bedac malutkie mialo bardzo silne kolki i nadal ma ma czasami problemy z brzuszkiem(wzdecia i zaparcia) U mojej 10-miesiecznej corki ten lekarz stwierdzil robaki i drozdzaki. Stwierdzil to dotykajac raczek dziecka metalowymi paleczkami polaczonymi kabelkiem z komputerem. (Osoby majace robaki sa osobami wychudzonymi-moje dziecko nie jest, a drozdzaki pojawiaja sie u osob ktore czesto choruja i czesto leczone sa antybiotykoterapia-moje dziecko do tych nie nalezy) Przepisal leki z ktorych tylko jeden kosztuje 100 zl i od razu uprzedzil ze terapia moze potrwac kilka ...

Przepisal leki z ktorych tylko jeden kosztuje 100 zl i od razu uprzedzil ze terapia moze potrwac kilka miesiecy.
Leki na robaki nie sa lekami obojetnym dla organizmu i leczenie nimi zdrowych ludzi a zwlaszcza malych dzieci nie jest zbyt madre.
Na szczescie nie wykupilam lekow tylko poszlam do lekarza 1-kontaktu i poprosilam o skierowanie na badania na te robaki oraz lambie.
Okazalo sie, ze zadbych robakow dziecko nie posiada.
Moim zdaniem to zwylky naciagacz. Zachowal sie jak znachor i wrozbita stawiajac diagnoze bez zadnych szczegolowych i konkretnych badan a jedynie patrzac na dziecko i dotykajac je jakimis patyczkami.
A najlepsze z tego wszystkiego jest to , ze moja znajoma rowniez udala sie do tego lekarza ze starszym dzieckiem i dziwnym zbiegiem okolicznosci okazalo sie, ze to dziecko ma rowniez robaki i bakterie w organizmie.
Ciekawe czy kazdemy tak mowi kto ma jakiekolwiek problemy brzuszne.
Widze rowniez ze nie jestem 1 osoba ktora czuje sie oszukana przez tego lekarza.
NIE DAJCIE SIE NACIAGAC

Lekarz na piec gwiazdek. Godny z mojego punktu widzenia polecenia. Nie kazdemu bedzie pasowalo co u innym sie podoba.