dr Zygnunt Skuza

2,2
1,8
2,4
1,8

Dr Skuza już powinien iść na emeryturę!!! Mówił mi że nie jesteśmy w ciąży mimo ze wszystko na to wskazywalo, nawet badania krwi!!! Jestem w 8 tygodniu ciazy, na szczęście ze trafiłam do innego lekarza!! Ignorancja Pana doktora jest poniżej normy...i ten telefon....

Zwykle nie piszę opinii w internecie, ale wciąż myślę o wizycie u Pana Skuzy i chciałabym przestrzec inne kobiety...Nie polecam pana doktora, wszystkie opinie krązące w internecie są prawdziwe, przekonałam sie na własnej skórze. Zacznijmy od tego ze pan Skuza powitał mnie w gabinecie i zamiast słuchać co mam do powiedzenia pisał smsy. W przebieralni walały sie zużyte jednorazowe spódniczki, kozetka była pognieciona- ciekawe ile kobiet już z niej korzystało (!), prezerwatywa na sprzęcie do usg dopochwowego była już nałożona, nie chce nawet myśleć czy przede mną już nie była używana i nie zmieniana (!!!!) Pan doktor zero zaangażowania, tak naprawdę nie pomógl mi, nic nie poradził, po tej wizycie czuje się okropnie. Jeżeli macie możliwość, szukajcie innego lekarza, ja już przenigdy go nie odwiedzę.

Lekarz niesłuchający pacjenta, po trzech wizytach tylko wypisane recepty i jedno badanie dla świętego spokoju. Nie polecam, szukam nowego lekarza

Najlepszy na Świecie....specyficzny ale jedyny taki zaangażowany!

Najlepszy na Świecie....specyficzny ale jedyny taki zaangażowany!

Doktor jest specyficzny, nie rozumiem dlaczego ma takie negatywne opinie. Poszłam do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Zrobił mi wszystkie badania, od razu, na miejscu. Pokazał na USG, wytłumaczył. Doktor ma specyficzny sposób bycia, jednak i tak bym go poleciła.

przez zwykłe badanie stwierdził diagnoze naboli ovoli i stwierdził ze po odebraniu wyniku cytologicznym mam przyjsc do niego by usunąc tego guzka i usunie mi w gabinecie i ze jak pójde gdzie indziej to zapłace 500 zł

Taki sobie pan doktor. Byłam kilka razy i chyba więcej eis nie wybiorę.

Taki sobie pan doktor. Byłam kilka razy i chyba więcej eis nie wybiorę.

nie da się z nim porozmawiać na temat wątpliwości np. co do zmiany antykoncepcji czy stosowanej antykoncepcji. wypisać receptę i koniec dyskusji, albo komentarz "że głupoty wyczytane na necie i co to za pytanie z kosmosu". dodatkowo prowadzi jakąś politykę receptową kierując do ich wykupu w aptece w C.H. Karolinka, sugerując że tam jest najtaniej. odradzam serdecznie

najgorszy lekarz u jakiego musialam byc...bardzo nie mil, nic niepowiedzial nic nie poradził..wypisal recepte ..i sio! wcale mnie nie wyleczyl dalej mam problem..musze szukac kogos innego nie polecam.