dr Zygnunt Skuza

Ginekolog

2,6
3,3
2,9

Lekarz niesłuchający pacjenta, po trzech wizytach tylko wypisane recepty i jedno badanie dla świętego spokoju. Nie polecam, szukam nowego lekarza

Doktor jest specyficzny, nie rozumiem dlaczego ma takie negatywne opinie. Poszłam do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Zrobił mi wszystkie badania, od razu, na miejscu. Pokazał na USG, wytłumaczył. Doktor ma specyficzny sposób bycia, jednak i tak bym go poleciła.

Najlepszy na Świecie....specyficzny ale jedyny taki zaangażowany!

Najlepszy na Świecie....specyficzny ale jedyny taki zaangażowany!

nie da się z nim porozmawiać na temat wątpliwości np. co do zmiany antykoncepcji czy stosowanej antykoncepcji. wypisać receptę i koniec dyskusji, albo komentarz "że głupoty wyczytane na necie i co to za pytanie z kosmosu". dodatkowo prowadzi jakąś politykę receptową kierując do ich wykupu w aptece w C.H. Karolinka, sugerując że tam jest najtaniej. odradzam serdecznie

przez zwykłe badanie stwierdził diagnoze naboli ovoli i stwierdził ze po odebraniu wyniku cytologicznym mam przyjsc do niego by usunąc tego guzka i usunie mi w gabinecie i ze jak pójde gdzie indziej to zapłace 500 zł

Taki sobie pan doktor. Byłam kilka razy i chyba więcej eis nie wybiorę.

Taki sobie pan doktor. Byłam kilka razy i chyba więcej eis nie wybiorę.

najgorszy lekarz u jakiego musialam byc...bardzo nie mil, nic niepowiedzial nic nie poradził..wypisal recepte ..i sio! wcale mnie nie wyleczyl dalej mam problem..musze szukac kogos innego nie polecam.