dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog, Pulmonolog

Pan doktor Barczyk bardzo dobrze łączy w sobie duże kompetencje z wysoką kulturą osobistą. Cenne jest Jego zaangażowanie w relacje z pacjentem. Polecam Pana Doktora osobom, które w kontaktach z lekarzem cenią rzeczowość, prawdę i przyjazność, a po wizycie lubią pozostawać z przekonaniem, że nie były anonimowe. Panie Doktorze, dziękuję za uratowanie mego ojca.

Dziękuję Panie doktorze za zaangażowanie, cierpliwość, dociekliwość. Mimo, że nie jest Pan laryngologiem, podał Pan diagnozę dokładnie, mimo innego zdania lekarza z "papierem" laryngolog. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, bardzo dużo czasu poświęca pacjentom na dokładne tłumaczenie choroby jak i sposobów jej leczenia. Od 2001 r. jestem stałym pacjentem oddziału pneumologii (POChP-4 GOLD z atopią). Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

bardzo dobry specjalista który wszystko dokładnie tłumaczy,pokazuje,ale też dopytuje pacjenta i umie słuchac, a dzięki temu diagnoza jest bardzo trafna. Gdyby tak chociaż połowa lekarzy różnych specjalizacji prezentowała podobną kulturę i podejście do pajenta, to życie byłoby piękniejsze EWA

EWA

wspaniały,ciepły.sympatyczny człowiek, który z całą pewnością przyciąga ludzi, budząc u nich spokój i zaufanie w chwili, kiedy trzeba powierzyć los medyczne ręce.Polecam i mam nadzieję,że nigdy nie przyjdzie mi zmienić swojego stanowiska na ten temat. Gabriela Francik

Gabriela Francik

Bardzo dobry lekarz. Pełen profesjonalizmu, kultura osobista i miła atmosfera czynią każdą wizyty gabinecie przyjemną . Od kilku miesięcy jestem pacjentką doktora i nie wyobrażam sobie zmiany. To jedyny lekarz , do którego mam zaufanie.

Zupełny brak zaangażowania, dr nie zleca badań i nie potrafi albo nie chce słuchać pacjenta,brak intuicji jeśli chodzi o diagnostykę.

Niewielu jest takich lekarzy.Leczenie dla Niego to misja a nie obowiązek wynikający z pracy.Dr hab.Adam Barczyk to lekarz z powołania szkoda, że tak mało jest takich jak On.

To zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spodkałam pod wzglendemwiedzy,ale również pod względem zaangożowania w leczenie pacjenta,stara się zawsze pomóc,widac że to jest osoba z powołaniem do zawodu lekarza !!!! IWONA

Specjalista największej klasy. Doskonały diagnosta, niesamowita wiedza, do tego fenomenalna pamięć i zaangażowanie. Postawił diagnozę jeszcze przed badaniami, które to tylko potwierdziły. Wzór do naśladowania. Gabriela

Gabriela

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy