dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog, Pulmonolog

Byłem u pana profesora na pierwszej konsultacji pulmonologicznej. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, konkretny i rzetelny. Zobowiązał sie, że następnego dnia po wizycie oddzwoni do mnie pielęgniarka, która wskaże, jakie dalsze działania będą podejmowane w sprawie mojego leczenia. I tak rzeczywiście było. Wizyte oceniam bardzo pozytywnie.

Specyficzny Jegomość :) Wszystko profesjonalnie i klarownie, jednak drobny minus za śmiertelną wręcz powagę. Uśmiechu życzę Panie profesorze! Duży plus za własne zdanie - podoba mi się to podejście.

Dziękuję Panie doktorze za zaangażowanie, cierpliwość, dociekliwość. Mimo, że nie jest Pan laryngologiem, podał Pan diagnozę dokładnie, mimo innego zdania lekarza z "papierem" laryngolog. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Zupełny brak zaangażowania, dr nie zleca badań i nie potrafi albo nie chce słuchać pacjenta,brak intuicji jeśli chodzi o diagnostykę.

Pan doktor Barczyk bardzo dobrze łączy w sobie duże kompetencje z wysoką kulturą osobistą. Cenne jest Jego zaangażowanie w relacje z pacjentem. Polecam Pana Doktora osobom, które w kontaktach z lekarzem cenią rzeczowość, prawdę i przyjazność, a po wizycie lubią pozostawać z przekonaniem, że nie były anonimowe. Panie Doktorze, dziękuję za uratowanie mego ojca.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, bardzo dużo czasu poświęca pacjentom na dokładne tłumaczenie choroby jak i sposobów jej leczenia. Od 2001 r. jestem stałym pacjentem oddziału pneumologii (POChP-4 GOLD z atopią). Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

wspaniały,ciepły.sympatyczny człowiek, który z całą pewnością przyciąga ludzi, budząc u nich spokój i zaufanie w chwili, kiedy trzeba powierzyć los medyczne ręce.Polecam i mam nadzieję,że nigdy nie przyjdzie mi zmienić swojego stanowiska na ten temat. Gabriela Francik

Gabriela Francik

Bardzo dobry lekarz. Pełen profesjonalizmu, kultura osobista i miła atmosfera czynią każdą wizyty gabinecie przyjemną . Od kilku miesięcy jestem pacjentką doktora i nie wyobrażam sobie zmiany. To jedyny lekarz , do którego mam zaufanie.

Szczerze polecam takiego lekarza do tej pory nie poznałam tak wspaniałego lekarza, tłumaczy,doradza. Ideał Alicja

Alicja

To zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spodkałam pod wzglendemwiedzy,ale również pod względem zaangożowania w leczenie pacjenta,stara się zawsze pomóc,widac że to jest osoba z powołaniem do zawodu lekarza !!!! IWONA