Pulmonolog Katowice

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Super, rewelacyjny, kompetentny na 200 % Doktor, z ogromnym poczuciem humoru, potrafi rozweselić każdego pacjenta.
Osobiście byłam pod opieką Pana Doktora i jestem mega zadowolona, wręcz powiem więcej brakuje mi jego poczucia humoru, tęsknię bardzo za nim, za jego osobą. Człowiek, chodzący ideał. Mogłabym pisać i pisać w samych superlatywach.
Panie Doktorze oby tak dalej. Szkoda, że na tej stronie najwyższą oceną jest 5, bo Pan Doktor zasługuje na 6+.
Opinia dodana przez: Monika

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek.
Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia.
Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem.
Dziękuję.
Opinia dodana przez: zenon

Katowice

Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila ...

Medicover Centrum Bednorza
ul. ks. bp. Herberta Bednorza 2A
40-384 Katowice

Przesympatyczna Pani Doktor,widać że zna się na tym co robi. Nie śpieszy się i skrupulatnie zbiera wywiad. Wskazała mi konkretny kierunek działania, a moje życi z alergią jest obecnie dużo lżejsze. Szczerze polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Julia

Lompy 14
Katowice

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim lekarz z praktyką. Konkretna i rzeczowa. Lekarz, który uważa rodzica czy opiekuna dziecka za osobę kompetentną tzn taką, która opiekuje się dzieckiem i wie jakie są problemy do rozwiązania. Opiekun musi wiedzieć, o co ma pytać. Lekarz leczy, a nie opowiada. To tak na marginesie odnośnie gorszej, niezasłużonej opinii, która mnie zdenerwowała. Polecam.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Pulmonolog, Internista

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Specyficzny Jegomość :) Wszystko profesjonalnie i klarownie, jednak drobny minus za śmiertelną wręcz powagę. Uśmiechu życzę Panie profesorze! Duży plus za własne zdanie - podoba mi się to podejście.
Opinia dodana przez: Michał

Alina Magner

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać.
Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Zauważyłem nie zasłużone złe opinie na temat Pana Kozielskiego ale tłumaczę to w jednym przypadku baranim mózgiem jak można wypowiadać się o lekarzu u którego się nie było. Typowy Polski Niemiec czy jakiś tam wypłatę ma w euro i wy polaka skakać koło mnie .... Drugi przypadek to kolejny obraz bufoniastych dorobkiewiczów pt. JA płacę, JA być Pan(i) JA wymagam... tylko tu się komuś pozajączkowało bo uups to nie napiwek ...
Opinia dodana przez: tomi1311

dr Violetta Rosiek

Pulmonolog, Internista

Klinika Endokrynologii Dorosłych
Ceglana 35
40-514 Katowice

Wizyta totalne nieporozumienie kolejne 200zl wyrzucone w bloto. Czy samo tsh jest wyznacznikiem niedoczynnosci przy prawidliwym usg i braku innych badan. Czy przepisywanie syntetycznych hormonow " na oko" nie szkodzi?Czy odesłanie do innych lekarzy to leczenie?Tak oto leczy owa p. DOKTOR
Opinia dodana przez: Amelia

Pulmonolodzy w Katowicach