lekarz Jan Choromański

Pulmonolog

Jestem pełna podziwu, że tacy lekarze jeszcze istnieją nie można wyrazić słowami jaką mam wdzięczność do Pana doktora Jana Choromańskiego, który zrobił dla mojego męża wszystko aby zapewnić mu szybką pomoc w jego chorobie. Ma wspaniałe podejście do pacjentów rozładowując ich obawy, stres zaufaniem i poczuciem humoru a jednocześnie bardzo wrażliwym i uczynnym człowiekiem. Jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji i wrażliwość na ludzkie nieszczęście. Lekarz z powołania POLECAM !!! w 100% wdzięczna żona pacjenta Beata. Dziękujemy za wszystko.

Super, rewelacyjny, kompetentny na 200 % Doktor, z ogromnym poczuciem humoru, potrafi rozweselić każdego pacjenta. Osobiście byłam pod opieką Pana Doktora i jestem mega zadowolona, wręcz powiem więcej brakuje mi jego poczucia humoru, tęsknię bardzo za nim, za jego osobą. Człowiek, chodzący ideał. Mogłabym pisać i pisać w samych superlatywach. Panie Doktorze oby tak dalej. Szkoda, że na tej stronie najwyższą oceną jest 5, bo Pan Doktor zasługuje na 6+. Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne. Monika od Motoru

Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne.
Monika od Motoru

Dr. Jan Choromański jest lekarzem bardzo kompetentnym, życzliwym i wrażliwym na ludzkie nieszczęście. Bardzo pomógł mojemu mężowi w tak trudnych chwilach. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie w pomoc w dalszym leczeniu. Wdzięczna żona wraz z rodziną - Jaworzno

Pan Doktor, jest nie tylko dobrym lekarzem, ale również bardzo dobrym człowiekiem, który stara się zrozumieć każdego pacjenta i podchodzi do niego indywidulanie. Zdiagnozował u mnie chorobę płuc a zarazem zdiagnozował inne choroby i zrobił wszystko aby mi pomóc. Pan Doktor skierował mnie na dalsze leczenie ostrej niewydolności nerek. Bardzo dziękuje Panie Doktorze za wszystko.