Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Skutecznie powalczyła z moją chorobą. Potrafi poświęcić sporo czasu i podejść do przypadku holistycznie.

Leczę się u Pani Doktor w poradni na Lompy w Katowicach. Miła, uprzejma, zaangażowana. Polecam serdecznie.

Ta kobieta to pijaczka, przychodzi do pracy spóźniona prawie 2 godziny. Przyjmuje podpita w ,,INSTYTUCIE" :) w Sosnowcu na ul. Teatralnej 10. Jej nr lekarza to : 3364165. WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO LEKARZA !!!

WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO LEKARZA !!!