lekarz Adam Bargiel

Lekarz prowadzi moją drugą ciążę. Jest bardzo uprzejmy i delikatny. Małomówny, trzeba zadawać pytania lub poprosić o komentarz do oglądanego USG. Lekarz godny polecenia.

A ja nie podzielam optymizmu i pozytywnych opinii na temat tego Pana, dzięki niemy urodziłam w 30 tygodniu ciąży maluszka który ważył 880 g, nie wiem jakim cudem nie widział na usg tego że dziecko nie rośnie i nie rozwija się prawidłowo., NIE POLECAM!!! jak dla mnie brak kompetencji...szkoda słów

Lekarz godny polecenia, spokojny, kompetentny, konkretny

Lekarz godny polecenia, spokojny, kompetentny, konkretny

Jedyny lekarz który po moich 5 latach leczenia u innych pseudo lekarzy wyciągających pieniądze mi pomógł .Dzięki Panu doktorowi mam 2 letnią córeczkę .

Wspaniały lekarz! goraco polecam. Doświadczony, profesjonalny, kulturalny, uprzejmy i dyskretny.

Prowadzi moja ciaze i z reka na sercu polecam Wspanialy fachowiec Wizyty od 90-200zl

Prowadzi moja ciaze i z reka na sercu polecam Wspanialy fachowiec
Wizyty od 90-200zl

W 100% polecam dr Bargiela!!! Bardzo dobry specjalista!!! Leczyłam się u niego z niepłodności i teraz mam dwuletnią córeczkę!!! Inni lekarze nie dawali mi już nadzieji!!!

nie polecam tego lekarza,jestem zawiedziona i rozczarowana zarówno procesem leczenia jak i prowadzeniem porodu,a raczej brakiem prowadzenia