lekarz Adam Białoskórski

Ortopeda dziecięcy

Polecam, bo leczę się u doktora Białoskórskiego od kilku lat i nie jest to tylko jedna choroba, zanim otrzymałam ostateczną diagnozę mojego głównego schorzenia doktor kierował mnie na różne badania i zmieniał leki aby dostosować odpowiedni zestaw. Jest lekarzem, który - a takich coraz rzadziej się spotyka - traktuje pacjenta jak cały organizm, a nie tylko wycinek, który podlega jego specjalności. Poza tym operował mnie 3 razy, za każdym razem byłam dokładnie uprzedzona o przebiegu zabiegu, możliwych konsekwencjach i o tym, jak powinnam postępować po zabiegu. Wszystkie operacje przebiegły bez komplikacji, dlatego uważam, że jest lekarzem, któremu naprawdę można zaufać. Z mojego polecenia leczy się u doktora Białoskórskiego również kilku moich znajomych i wszyscy uważają go za świetnego lekarza.

Cham i prostak! Nie wie o czym mówi. Zero kompetencji. Zrujnowal moje zdrowie! Jestem kaleka przez niego.

Ten lekarz zachowuje się jak cham i prostak. Nie szanuje swoich pacjentów. Rozmowy przez telefon to norma, w ciągu oczekiwania na wizytę udało się także usłyszeć jak traktuje innych. Bez większej różnicy. Drze się na pacjenta, pośpiesza. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Ogólne wrażenie, siedząc już na korytarzu było bardzo negatywne. Lekarz krzyczy, jest nieprzyjemny, niekulturalny, w trakcie badania odbiera telefony. Nie ma w ogóle szacunku w stosunku do pacjenta, zachowuje się jakby wszystko mu było wolno, pogania. Nie rozumie polskiego prawa o prywatności korespondencji tylko wyrywa teczkę z dokumentami osobistymi i sam sobie je przegląda, próbując przywłaszczyć oryginalne dokumenty dotyczące całego stanu zdrowia i nie tylko, a nie sprawy z jaką się przychodzi. Odmawia przyjęcia kopii dokumentów gdyż pracuje „tylko na oryginałach”. Osobiście nie polecam, szkoda nerwów i czasu. Pacjenci na korytarzu byli podobnej opinii, przez telefon ponoć potrafi nawet zwyzywać.

Stanowczo nie polecam !!!!! Zachowanie tego lekarza mija się z jego powołaniem.Jeszcze raz nie polecam

Dobry lekarz, sympatyczny człowiek, dobry specjalista ortopeda Operował mnie i jestem zadowolony, chociaż leczenia nie dokończył i zbagatelizował to co pozostało. Pomimo tego polecam.

Bardzo dobry lekarz!!!!! Sympatyczny profesjonalny, zawsze ma dobre słowo dla pacjenta. Operował mnie dwa razy (zaznaczam, że nie prywatnie i nie czułam się gorsza!) POLECAM

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki doktorowi dziecko nie ma powikłań po złamaniu ręki. Miły i profesjonalny lekarz.

Nie polecam tego lekarza ,eksperymentuje na ludziach , nie potrafi leczyć i doprowadza tak jak w moim przypadku do inwalidztwa a potem udaje że nie pamięta że leczył i doprowadził pacjenta do takiego stanu. Dobrze, że istnieje dokumentacja lekarska... Stanowczo nie polecam i jest to moja szczera i bardzo obiektywna opinia.

Ani ortopeda dzieciecy ani nie dla dorosłych chyba nie to powołanie .Moze powinien być psychiatrą powodzenia panie doktorze nie polecam.