lekarz Adam Białoskórski

Ortopeda dziecięcy

3,3
3,2

Polecam, bo leczę się u doktora Białoskórskiego od kilku lat i nie jest to tylko jedna choroba, zanim otrzymałam ostateczną diagnozę mojego głównego schorzenia doktor kierował mnie na różne badania i zmieniał leki aby dostosować odpowiedni zestaw. Jest lekarzem, który - a takich coraz rzadziej się spotyka - traktuje pacjenta jak cały organizm, a nie tylko wycinek, który podlega jego specjalności. Poza tym operował mnie 3 razy, za każdym razem byłam dokładnie uprzedzona o przebiegu zabiegu, możliwych konsekwencjach i o tym, jak powinnam postępować po zabiegu. Wszystkie operacje przebiegły bez komplikacji, dlatego uważam, że jest lekarzem, któremu naprawdę można zaufać. Z mojego polecenia leczy się u doktora Białoskórskiego również kilku moich znajomych i wszyscy uważają go za świetnego lekarza.

Ogólne wrażenie, siedząc już na korytarzu było bardzo negatywne. Lekarz krzyczy, jest nieprzyjemny, niekulturalny, w trakcie badania odbiera telefony. Nie ma w ogóle szacunku w stosunku do pacjenta, zachowuje się jakby wszystko mu było wolno, pogania. Nie rozumie polskiego prawa o prywatności korespondencji tylko wyrywa teczkę z dokumentami osobistymi i sam sobie je przegląda, próbując przywłaszczyć oryginalne dokumenty dotyczące całego stanu zdrowia i nie tylko, a nie sprawy z jaką się przychodzi. Odmawia przyjęcia kopii dokumentów gdyż pracuje „tylko na oryginałach”. Osobiście nie polecam, szkoda nerwów i czasu. Pacjenci na korytarzu byli podobnej opinii, przez telefon ponoć potrafi nawet zwyzywać.

Bardzo dobry lekarz!!!!! Sympatyczny profesjonalny, zawsze ma dobre słowo dla pacjenta. Operował mnie dwa razy (zaznaczam, że nie prywatnie i nie czułam się gorsza!) POLECAM

Dobry lekarz, sympatyczny człowiek, dobry specjalista ortopeda Operował mnie i jestem zadowolony, chociaż leczenia nie dokończył i zbagatelizował to co pozostało. Pomimo tego polecam.

Ten lekarz zachowuje się jak cham i prostak. Nie szanuje swoich pacjentów. Rozmowy przez telefon to norma, w ciągu oczekiwania na wizytę udało się także usłyszeć jak traktuje innych. Bez większej różnicy. Drze się na pacjenta, pośpiesza. Nie polecam, a wręcz odradzam.

ODRADZAM!!!! Pan doktor zdecydowanie niekomp[etentny w wyk swojego zawodu. Jezdzilismy z dzieckiem do niego 2 miesiące, dziecko miało IIa wg Graffa, kazał szeroko pieluchowac i wykonywac strasznie bolące dziecko ćwiczenia. ponadto kazde badanie odbywała się w pospiechu , badał dziecko dosłownie tak jakby "robierał kurczaki" w ubojni drobiu, dziecko krzyczało z bólu, na końcu kazdego badania zsiusiało się, równiez z bólu. Przerażał mnie sposób jego podejścia do sprawy i postanowiłam sprawdzić diagnoże u innego lekarza.Okazało się ,ze dziecko ma od urodzenia zwichniety staw biodrowy i IIIa wg Graffa, zwichnięcie stawu byo widoczne na trzech fotkach z usg, które wykonywał Pan Białoskórski, Trafilismy do porządnego lekarza Dr nauk med Timmler z Poznania, który natychmiast zalecił unieruchomienie stawu szelkami Pawlika i sam sie okropnioe przeraził ,ze 3-mioesięczne dziecko było leczone przez takiego niekompetentnego lekarza. Błagam wszystkich rodziców, którzy zamierzaja skorzystac z usług w/w doktora ,aby przemysleli ta decyzję i udali się do porządnego lekarza, gdyż każdy tydzień szerokiego pieluszkowania w syt takiej jak moje dziecko to tydzień stracony!!!!! Moja dziecko powinno od pierwszego juz usg miec załozone te szelki i byc moze dzis juz bysmy je ściągali, a teraz nie wiem czy problem nie zakończy się operacją.Pamietajcie rodzice, zdrowie naszych pociech jest najwazniejsze i nie wolno oddawac jego w ręce byle kogo!!!!!

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki doktorowi dziecko nie ma powikłań po złamaniu ręki. Miły i profesjonalny lekarz.

Cham i prostak! Nie wie o czym mówi. Zero kompetencji. Zrujnowal moje zdrowie! Jestem kaleka przez niego.

Stanowczo nie polecam !!!!! Zachowanie tego lekarza mija się z jego powołaniem.Jeszcze raz nie polecam

Polecam pana doktora z całego serca.Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,jest człowiekiem sympatycznym,nie wywyższa się,okazuje uprzejmośc i kulturę.Wspaniały fachowiec,zajął się moim przypadkiem kompleksowo,do każdego pacjenta podchodzi życzliwie,tłumaczy przebieg choroby,wyczerpująco odpowiada na pytania.Myślę,że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi.Nie mam żadnych zarzutów.Pan doktor skutecznie wyleczył moje haluksy.Wdzięczna pacjentka.