lekarz Adam Białoskórski

Ortopeda dziecięcy

Polecam pana doktora z całego serca.Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,jest człowiekiem sympatycznym,nie wywyższa się,okazuje uprzejmośc i kulturę.Wspaniały fachowiec,zajął się moim przypadkiem kompleksowo,do każdego pacjenta podchodzi życzliwie,tłumaczy przebieg choroby,wyczerpująco odpowiada na pytania.Myślę,że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi.Nie mam żadnych zarzutów.Pan doktor skutecznie wyleczył moje haluksy.Wdzięczna pacjentka.

Jest bardzo dobrym lekarzem,przed zabiegiem wszystko wytlumaczy co bedzie robione ijak bedzie przebiegala rehabilitacja.Mialam robionego haluksa ijestem bardzo zadowolona.Polecilam tego lekarza wszystkim znajomym,szczegolnie pania poniewaz ta przypadlosc dotyczy na kobiet.

Zna się na rzeczy, profesjonalnie podchodzi do pacjentów, jest życzliwy i wyrozumiały

Super lekarz specjalista,godny polecenia.Pełen wywiad,profesjonalizm i zainteresowanie chorym.Poruszy niebo i ziemię,aby pomóc wszystko dokładnie wyjaśni.Wysoka kultura osobista i nigdy nie lekceważy pacjenta.Ma wielkie doświadczenie i ogromną wiedzę.WSPANIAŁY CZŁOWIEK polecę go każdemu .

Brak kultury, roszczeniowy, wygórowane mniemanie o samym sobie. Niepolecam ;(

Brak kultury, roszczeniowy, wygórowane mniemanie o samym sobie. Niepolecam ;(

Ten pan zaczął przyjmować jako ortopeda z NFZ w Górze - wizyta trwała "całe" trzy minuty w tm czasie pan rozmawiał telefonicznie z córką, był spóźniony, wypisał w tym czasie receptę bez wywiadu i badania. Był opryskliwy i niemiły. Widać zesłano go do Góry na chałturę.Może wizyta prywatna u tego pana wygląda inaczej? Jestem po wypadku samochodowym i ten pan miał mi pomóc wyjść z tego, a on mi kazał się zwolnić z pracy jeśli nie daje rady. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!

Bardzo miły i kompetentny, jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

Bardzo miły i kompetentny, jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

w 2003 roku miałem bardzo poważnie połamaną nogę. Jeździłem na wizyty do dr Adama. miałem poważne zagrożenie tego, że noga nie będzie dalej rosnąć. DZięki niemu dziś, po 9 latach gram nadal w piłkę, jeżdżę na nartach, uprawiam wiele innych sportów i mam się dobrze ;) polecam

niepolecam go bo traktuję niektórych ludzi jak powietrze zawiodłam sie na nim.

niepolecam go bo traktuję niektórych ludzi jak powietrze zawiodłam sie
na nim.

Lekarz godny polecenia. Prawdziwy profesjonalista.

Lekarz godny polecenia. Prawdziwy profesjonalista.