dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

Witam. Ja właśnie kończę leczenie. Efekt leczenia jest super! Moje zęby były naprawdę krzywe. To co zrobił Pan doktor z moimi zębami jest godne podziwu. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest kompetentny, konkretny, fakt,że może za dużo nie mówi, ale dla mnie liczą sie efekty. Nie mogę się doczekać zdjęcia aparatu. I do tych, co piszą, że 'zdziera'- po co sie decydujecie na leczenie u niego?

Serdecznie polecam tego lekarza, jestem zadowolona z wykonanej pracy i nie żałuje że wybrałam akurat jego. Jest uprzejmy, atmosfera jest bardzo przyjemna, fakt kosztuje sporo ale efekt końcowy jest super. :)

byłam u niego na wizycie i chyba juz zostane bo wydaje sie kompetentny nie jest jakis tam milusi ale taki do przeżycia zreszta dla mine wszyscy orto jakich miałam byli dosyc oziębli choc tak nie powinno byc, doktor fakt ma mało czasu nawet jak ze mna rozmawiał to tak szybko ze nie nadazałam czasami hehehe no ale wszytsko co najwazniejsze podwiedział także myśle ,że będzie dobrze :)a a kase to zdziera ostro :/ ale moja wada wymaga bardzo dobrego lekarza takze niestety musze wybierac w tych lepszych wiec tak ogolnie podsumujac doktor zna sie na rzeczy ale mogłby zmienic podejscie do pacjentow troche :)

Uważam,ze Pan Adam jest naprawdę wspaniałym ortodontą. Spełnił moje oczekiwania. Jest bardzo uprzejmym, kulturalnym człowiekiem. nigdy nie słyszałam żeby kiedykolwiek krzyczał lub wyśmiewał się z pacjenta. Gorąco polecam.!

Byłam tylko na konsultacji ale od razu zrezygnowałam. Zaproponowano mi najdroższy aparat bez najmniejszej wzmianki o tańszych opcjach, wizyta trwała niecałe 5 minut bez mierzenia wady itd tylko obejrzenie jamy ustnej...przyjemny, kulturalny robi dobre wrażenie ale... nie polecam:) widać że chce ściągnąc jak najwiecej kasy, chyba że ktoś ma jej bez liku :)

witam ja jestem b. zadowolona.Wlasnie jestem po zdjeciu dolnego aparatu i to jest normalnie szok zadowoleniowy ;)b.ladny efekt. Pan Adam naprawde sie postaral.W listopadzie bede miala zdjeta i gore wiec napisze jak mi sie podoba.Lekarz profesionalny dokladny , stara sie dogodzic i wszystko dokladnie tlumaczy ze spokojem. Polecam

witam

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Leczenie trwalo ok dwóch lat. Górny aparat mam zdjéty, dól zdejmuje na przyszlej wizycie.Efekt leczenia jest wspanialy. Nie zauwazylam zeby pan doktor kiedykolwiek byl niegrzeczny jak ktos napisal. Wrecz przeciwnie dla mnie jest czlowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Goraco polecam

Pan Adam Bielaczyc jest bardzo miły uprzejmy, wszystko wytłumaczy. a pamiętajmy że efekty zależą od wady zgryzu, wieku pacjeta , karzde leczenie musi troszkę pobolec ale coś za coś. a że pan Adam krzyczał to nie wieże

Zdecydowanie jestem na nie. Żałuję zmarnowanych pieniędzy. Będę odradzać wszystkim znajomym.

Wizyty nie są zbyt częste, a efekty widać od razu. W każdym przypadku można przyjść po poradę bądź naprawę usterki nie odpłatnie. Zdecydowanie polecam osobom chcącym osiągnąć szybki efekt.