dr n. med. Adam Bielak

Nie polecam tego Doktorka .na moje nieszczęście prowadziłam u niego ciaze . Niestety zbagatelizowal to ze moj Synek mial hipotrofie a ja prawie nie mialam wód plodowych . Usg miałam w 32 tyg gdzie widział że wody są na krytycznym poziomie , po dwóch tygodniach w 34 tc ponownie zrobił usg gdzie zauważył że dziecko jest "jakby za male" , i wody na poziomie 5afi ...nic z tym nie zrobił . Minęły kolejne 2 tyg na ostatniej wizycie poprosiłam o usg , jednak on stwierdził , że nie ma takiej potrzeby . Za dwa dni mój Synek nie żył . Gdy pojechałam na ip lekarze ze zdumieniem pytali kto prowadził moją ciaze . On nawet nie zszedł do mnie przez całe 6 dni gdy lezalam na oddziale . Miał mnie gdzieś a ja przeżywam najgorszy stan w moim życiu . Mój Syn Wojtuś był moim jedynym dzieckiem . Dziewczyny nie polecam , uważajcie na tego Doktora !!!!!

Pan doktor jest bardzo kompetentny, w ciąży czułam się naprawdę bezpiecznie, pomimo krwawień udało się nam szczęśliwie urodzić zdrową Pannicę. Chociaż dra nie było w okresie mojego porodu, to Pani doktor zastępująca go okazała się mistrzem świata i przewidziała mój poród prawie co do godziny:) Moja dzidzia ma dzisiaj ponad roczek i wierzę, że w znacznej mierze zawdzięczam to dr Bielakowi. Fakt: wizyta droga, ale WARTA tych pieniędzy.

Dr.Bielak prowadził moją ciążę, która o mały włos nie zakończyła sie dramatycznie. Mimo różnych informacji jakie przekazywałam lekarzowi odnośni emoich dolegliwości pod koniec ciąży nie sprawdził niczego, ciągle mówił że w ciązy to normalne,od 30 tygodnia ciąży nie maiałam wykonanych żadnych badań ani usg. minął termin porodu, ale pan doktor uparł się aby czekać do 42 tygodnia. Na szczęście nasze dziecko postanowiło urodzić się samo i całe szczżęście bo była w mega gęstych wodach płodowych, z podgnitą pępowiną a co za tym idzie podduszona, ale to nie koniec zaraz po porodzie mała nie oddychała okazało się,że ma wrodzoną infekcje płynu rdzeniowo mózgowego i spędziła w szpitalu 3,5 tygodnia, jak narazie jest wszystko dobrze, mała ma tylko wzmorzone napięcie mięśniowe i za małą główke,ale jesteśmy pod stałą kontrolą różnych poradni. pani doktor która opiekowała się małą powiedziła, że wystarczyło zrobić mi badanie CRP, a unikneli byśmy całej historii. zadaje sobie pytanie czy d. bielak jest tak niekompetentny czy poprostu ma wszystko w nosie.

Dr. Bielakowi będę wdzięczna do końca życia za uratowanie moich narządów . Kiedy inni lekarze chcieli pozbyć się problemu i najlepiej dla nich było pousuwać dr, Bielak zdecydował wykonać mi laparoskopię dzięki czemu oszczędził mi moje narządy . Jest bardzo ciepłym człowiekiem przy tym zabawny . Moją chorobę potrafił przedstawić w sposób ,że naprawdę się nie bałam. Przez kilka dni pobytu w szpitalu co chwilka mnie odwiedzał pytał jak się czuję . Naprawdę czułam się bezpiecznie ,a mam dopiero 26 lat i jedno jest pewne ,będę mogła mieć jeszcze dzieci i to dzięki dr. Bielakowi .

Lekarz robiący wrażenie kompetentnego fachowca , i właśnie to jest niebezpieczne. W moim przypadku , nie zdiagnozował problemu, przez co mój syn urodził się 2 miesiące wcześniej. Z opinii lekarzy w klinice wiem ,że problem był banalny -niewydolność szyjki , tylko trzeba było zbadać dobrze pacjentkę we wziernikach( co nie zdażyło się przez 10 wizyt) i założyć szef. Dodam ,ze jestem lekarzem , a więc wiem o czym mówię. Zdecydowanie nie polecam

Dba o pacjentkę w każdym aspekcie. Bardzo kompetentny,miły zawsze służy swoim czasem. Dzięki niemu moje życie znów jest piękne. Dziękuję najbardziej jak mogę. Życzę Panu wszystkiego co najlepsze.

A ja polecam. Rzeczowy, uprzejmy, wyśmienity fachowiec, wszystko dokładnie wytłumaczył mnie i mojemu mężowi. Nie byłam jego pacjentką, ale przeprowadzał mi laparoskopie. Po tym wszystkim interesował sie mną bardziej niz lekarz, który mnie pokierował do ICZMP, nota bene...starszy kolega dr Bielaka z tego samego szpitala i oddzału... Teraz wiem, że na wizyty prywatne i dalsze lecznie przeniosę się właśnie do dr. Bielaka.

Odradzam!!!! Interesuje się tylko kasą tzn "pacjentką w prywatnym gabinecie" w szpitalu zero zinteresowania. Zdecydowanie niepolecam.

Zwykły naciągacz wzioł pieniądze i nic więcej.Nawet żadnych badań nie robił poczytał tylko historię leczenia i powiedział że wszystko jest ok. Taką rozmowę to można było przeprowadzić z każdym innym lekarzem. Nie polecam chyba że ktoś potrzebuje tylko zwolnienia bo do tego on jest tylko dobry.

Drodzy Państwo!dr Bielak napewno jest mily uprzejmy i dobrze prowadzi cala ciaze lecz gdy juz doprowadzi do rozwiazania porzuca i ma juz pacjentke z glowy, tymczasem po 9 miesiacach przyjmowania hormonow organizm sam nie potrafi dojsc do normalnosci i normalnie okresowac, corka moja po poltora roku dostala okres a po tygodniu po porodzie znalazla sie w szpitalu