lekarz Adam Czyżewicz

Chodzę do Doktora Czyżewicza 14 lat. Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze miły. Mam do niego ogromne zaufanie.

Pan Doktor prowadził obie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona, codzę do Niego od 8 lat i polecam.

Byłam u Niego pierwszy raz i bardzo dobrze do mnie podszedł, dzięki czemu nie czułam się źle i bardzo skrępowana.Polecam Go dziewczyną,które mają jakiekolwiek obawy z pójściem do takiego specjalisty po raz pierwszy:)

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Prowadził mi moją pierwszą ciążę (odbierał też poród), oraz prowadzi drugą. Jedynym minusem jest to, że ma trochę starą aparaturę i nie drukuje zdjęć USG. Bardzo polecam.

jest to lekarz ktory przeprowadzal u mnie cesarskie ciecie 30 lat temu zostal wybrany przez ordynatora do zrobienia tej operacji u mnie chodze regularnie do niego prze prawie 30 lat nie zawiodl mnie dlatego polecam

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam .Uratował moją ciąże i jestem wierną pacjentką. Polecam każdej przyszłej mamie wizyte u tego lekarza :):):)

mam zaufanie do P doktora gdyz uratowal mi zycie

mam zaufanie do P doktora gdyz uratowal mi zycie

KORZYSTAM Z PORAD I KONSULTACJI OD 9LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ

KORZYSTAM Z PORAD I KONSULTACJI OD 9LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ

Kompletny brak uprzejmości i delikatności

Kompletny brak uprzejmości i delikatności

Żadnej kobiecie nie polecam spotkania z tym panem w gabinecie ginekologicznym, tym bardziej, że są to przeważnie kobiety w ciąży, czułam się jak bezosobowy przedmiot badań, a raczej przedmiot do "wyżycia się". Przykre :(