Ginekolog Położnik Tychy

Poziomkowa 151
43-100 Paprocany, Tychy

Pani doktor bardzo po ludzku potraktowała nas i przy tym była bardzo profesjonalna.Czuliśmy się bardzo dobrze po wizycie. Polecam.

Opinia dodana przez: Krystyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Lekarz, któremu warto zaufać, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia, bardzo ciepła osoba... polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: jd

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Magdalena Biernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Psychologiczny
Tychy
43-100 Zawiść, Tychy

Pani Doktor jest niesamowitą kobietą!

Pani Doktor jest niesamowitą kobietą!
Każda wizyta, dzięki uprzejmości i cieple Pani Doktor, staje się miła i przyjemna. Wszystko jest rzeczowo, ale zrozumiałym językiem wyjaśnione. Pacjent dostaje komplet kopii dokumentów dla siebie (łącznie ze zdjęciami USG). Pani Doktor udostępnia swój numer telefonu oraz e-mail, dzięki czemu można się z nią skontaktować w nagłej potrzebie.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! ! !

Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Grzegorz Witych

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. Grota Roweckiego 20/65
43-100 Tychy

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadziłam u niego ciąże i z całą pewnością jest to osoba kompetentna, zawsze odpowiada na nurtujące pytania a co najważniejsze nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniej niepokojących objawów. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko:)

ultra-med

Zawiść, Tychy

pan doktor prowadzi wlasnie moja ciaze jestem z niego bardzo zadowolona z tego pan pytanie czy nie wiecie moze czy pan doktor kiedys sie pomylil co do płci dziecka ??

Opinia dodana przez: kasia

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Moją pierwszą wizytę ginekologiczną odbyłam u tej pani doktor. Do bólu sympatyczna, miła i uprzejma. Wytłumaczyła mi wszystko na spokojnie, dokładnie. Faktem jest to, że aby dostać się do niej na NFZ czeka się około 5/6 miesięcy. Bezpłatnie wypisuje przedłużenie recept na tabletki antykoncepcyjne. Polecam z całego serca szczególnie dla osób młodych :)

Opinia dodana przez: Wiktoria

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora jak i prywatnie jak i państwowo poświęcił mu tyle samo czasu zadając pytanie Panu Doktorowi usłyszałam na początku inną odpowiedź niż to co czytałam a póżniej jak powołałam się na treść artykułu wtedy zaczął mi wyjaśniać wszystko tak jak było w artykule. Prosząc o skierowani do poradni jednej zostałam poinformowana, że na pewno mnie to nie dotyczy. W chwili obecnej jestem przed zabiegiem w poradni o którą prosiłam o skierowanie. Powiem tak po tych dwóch zabiegach co miałam u Pana doktora byłam zadowolona a teraz zostawiam każdemu interpretacji

Zawiść, Tychy

Wspaniały lekarz. Dba o pacjentki. Był przy moim porodzie i bardzo mi pomógł. Dzięki niemu mam zdrowego synka.

Opinia dodana przez: Patrycja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

Ze względu na problemy zdrowotne odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, Z czystym sumieniem polecam dr Ulman-Włodarz jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadziła także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego sympatyczny i kulturalny człowiek.

Opinia dodana przez: Aleksandra