3,9

lekarz bardzo miły i sympatyczny, godny polecenia, szybko zareagował na leczenie choroby mojej córki.Polecam bardzo :)

To pierwszy lekarz którego mogę z czystym sumieniem polecić innym. Który poza wysokim kompetencjami medycznymi, charakteryzuje się niespotykanym już dziś podejściem do pacjenta. Tzn. każdego z pacjentów i jego rodziców traktuje indywidualni poświęcając im tyle czasu ile trzeba nie ważne czy jest w pracy czy jego czas już się skończył. Doktor pomógł przejść nam chorobę syna ze spokojem był nie tylko jego lekarzem ale także naszym psychologiem.

W pełni polecam doktora Dudka. Postawił bardzo szybko trafną diagnozę mojej córce, mimo że wada wyjątkowo rzadka. Dzięki niemu moja Zuzia ma szansę na prawidłowy rozwój.

Z uwagi na poważne problemy zdrowotne mojej córki zmuszony jestem do ciągłego obcowania z różnymi placówkami Służby Zdrowia (kliniki, szpitale, przychodnie). Uważam, że przez zdobyte doświadczenie mógłbym napisać Przewodnik Pascala Placówek Medycznych :). Poznałem wielu lekarzy, ale i specyfikę tego zawodu. Z tej perspektywy zaliczam doktora Dudka do grona lekarzy wyjątkowych. Cierpliwość, otwartość, życzliwość i fachowość to jego główne cechy. Kto bywa w przychodni ten wie jak wygląda praca tego lekarza. Niewielu chciałoby być na jego miejscu kiedy pod drzwiami trwa ciągła okupacja i każdy chce wejść tylko na chwilkę. ...

Z tej perspektywy zaliczam doktora Dudka do grona lekarzy wyjątkowych.
Mimo to on dwoi się i troi aby nikogo nie odprawić z kwitkiem. Osobiście serdecznie mu współczuję takiej pracy. Cieszę się że spotykam jeszcze takich lekarzy jak dr Dudek dla których pacjent jest naprawdę ważny. Pozdrawiam i proszę aby nigdy się nie zmienił. www.acyduria.pl

Ogromnie polecam tego lekarza. Fachowe i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta, niezależnie od godzin pracy. Wszędzie terminy zajęte do końca roku i tylko dr Dudek zgodził się mnie przyjąć, a nawet nie zrobił tego z wielką łaską. Bardzo wzbudza zaufanie i przyjmuje do ostatniego pacjenta, a nie jak większość w ściśle określonych godzinach pracy. Widać, że wie, po co został lekarzem i robi to naprawdę dobrze. Wszystko tłumaczy i dokładnie opisuje. Po prostu jedyny lekarz, który publicznie przyjmuje z taką życzliwością i indywidualnością, jak wielu tylko na wizycie prywatnej. ...

Ogromny plus!

Zagląda do spodni po czym mówi ze mam małego ale zabardzo obrośniętego z nich jest co nie tak jak być powinno

byłam wczoraj po raz pierwszy na wizycie u Pana Doktora. Bardzo miły, rzeczowy,otwarty, tak ludzki, nie ceni sobi czasu poświęconego pacjentowi omówił szczególowo i potrafił sie przyznać do błedu co jest wielką cechą. Zlecił badania zobczymy jak dalej ale jak na pierwszy raz super człowiek, z podjeściem do małych dzieci Doś długo z nami rozawiał w przeciwieństwie do jego kolegi gdy byłam z dzieckiem na badaniu słuchu to tamten lekarz abdał doslownie 3 minuty

Bardzo miły lekarz , dziecko leczone było na niedoczynność tarczycy , a Pan dr stwierdził, że bez podstaw bo nie ma przyczyny ani żadnej dolegliwości Tarczycy. Odpowiada na zadawane pytania wyczerpująco będziemy kontynuować leczenie córki u tego lekarza ale nie na niedoczynność tarczycy lecz na otyłość . Polecam naprawdę.

odradzam!!! tolatnie olał moje 11 miesieczne dziecko, stwierdził że " jestem przewrażliwioną matką". Pediatra upierała sie by wykonac badannia , gdyz widzi powiększajace się piersi dziecka! Pan ADam uważał ze nie ma takiej potrzeby, wizyta trwała 5 minut, kase za " moje panikowanie " wziął oczywiście. Ponownie zgłosiłam sie do tgo lekarza , tym razem do przychodni i uparłam się na badania wiec chcąc mnie spławić zlecił wykonanie pomiaru poziomu hormonnów na usg uparł się ze nie ma potrzeby.Niby poziom ok ale w tym tygodniu przy zupełnie innych badaniach w szpitalu pani doktor zleciła USG macicy i piersi ! i problem jest! dziękuję panu doktorowi za olanie pacjenta!!! proponuje nie bazować na opini super lekarza bo rutyna gubi!

Bardzo polecam, dr Dudek to jedyny lekarz któremu ufam, bardzo kompetentny, zaangażowany w leczenie i zainteresowany pacjentem. Nie spotkałam nigdy w życiu lepszego lekarza (a mam na swoim koncie wiele wizyt u przeróżnych specjalistów w tym onkologów) wiec wiem co mówię. Jeśli Endokrynolog to TYLKO dr Dudek.