Z uwagi na poważne problemy zdrowotne mojej córki zmuszony jestem do ciągłego obcowania z różnymi placówkami Służby Zdrowia (kliniki, szpitale, przychodnie). Uważam, że przez zdobyte doświadczenie mógłbym napisać Przewodnik Pascala Placówek Medycznych :). Poznałem wielu lekarzy, ale i specyfikę tego zawodu. Z tej perspektywy zaliczam doktora Dudka do grona lekarzy wyjątkowych. Cierpliwość, otwartość, życzliwość i fachowość to jego główne cechy. Kto bywa w przychodni ten wie jak wygląda praca tego lekarza. Niewielu chciałoby być na jego miejscu kiedy pod drzwiami trwa ciągła okupacja i każdy chce wejść tylko na chwilkę. ...

Z tej perspektywy zaliczam doktora Dudka do grona lekarzy wyjątkowych.
Mimo to on dwoi się i troi aby nikogo nie odprawić z kwitkiem. Osobiście serdecznie mu współczuję takiej pracy. Cieszę się że spotykam jeszcze takich lekarzy jak dr Dudek dla których pacjent jest naprawdę ważny. Pozdrawiam i proszę aby nigdy się nie zmienił. www.acyduria.pl

odradzam!!! tolatnie olał moje 11 miesieczne dziecko, stwierdził że " jestem przewrażliwioną matką". Pediatra upierała sie by wykonac badannia , gdyz widzi powiększajace się piersi dziecka! Pan ADam uważał ze nie ma takiej potrzeby, wizyta trwała 5 minut, kase za " moje panikowanie " wziął oczywiście. Ponownie zgłosiłam sie do tgo lekarza , tym razem do przychodni i uparłam się na badania wiec chcąc mnie spławić zlecił wykonanie pomiaru poziomu hormonnów na usg uparł się ze nie ma potrzeby.Niby poziom ok ale w tym tygodniu przy zupełnie innych badaniach w szpitalu pani doktor zleciła USG macicy i piersi ! i problem jest! dziękuję panu doktorowi za olanie pacjenta!!! proponuje nie bazować na opini super lekarza bo rutyna gubi!

nie polecam, uprawia znachorstwo, mało zainteresowany pacjentem

nie polecam, uprawia znachorstwo, mało zainteresowany pacjentem

jest bardzo dobrym lekarzem.leczyl moje dziecko szybko skutecznie wielkie serce

jest bardzo dobrym lekarzem.leczyl moje dziecko szybko skutecznie wielkie serce

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek w życiu spotkałam.Polecam!!!

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek w życiu spotkałam.Polecam!!!

Kompleksowo podchodzi do leczenia córki, lecz terminy wizyt w Przychodni w Rzeszowie są bardzo są bardzo od siebie odległe, stąd leczenie idzie bardzo opornie, nie jest to wina lekarza. L. P.

L. P.

Miły i uprzejmy lekarz ale przede wsystkim profesjonalista.

Miły i uprzejmy lekarz ale przede wsystkim profesjonalista.