dr Adam Fidziański

Położna, Ginekolog

bardzo dobry lekarz, z poczuciem humoru i z pohamowaniem do sytuacji w jakiej się znajduje pacjentka.. potrafi rozśmieszać pacjentki, gdy te są bardzo zestresowane.. lekarz godny polecenia

Dr Fidziański kompetencje zapewne posiada i stosuje je zapewne w przypadku prawidłowych ciąż. W momencie gdy pojawia się problem lubi ignorować pacjentkę. Charakterystyczne jest wówczas, podczas pobytu w szpitalu, udawanie że się nie znamy. Miły człowiek jednak przykro wydawać pieniądze i w momencie ogromniej rozpaczy w szpitalu patrzeć jak cię omija bez słowa.....

jest bardzo dobrym lekarzem , prowadził mnie przy 2 ciążach , polecam

jest bardzo dobrym lekarzem , prowadził mnie przy 2 ciążach , polecam

bardzo mily i rzetelny lekarz polecam :)

bardzo mily i rzetelny lekarz polecam :)

Nie polecam tego lekarza. Wszystko było w porządku dopóki nie zaczęły się problemy z moim zdrowiem podczas ciąży. wtedy właśnie pan doktor zaczął mnie mieć w nosie.

sympatyczny lekarz, kompetentny. Nie mam zadnych zastrzeżeń, potrafi pocieszyć i wie co robi Polecam

super.polecam.przywrócił mi wiare w lekarzy

super.polecam.przywrócił mi wiare w lekarzy

Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza!!! Nie dorastają mu do pięt, świetny fachowiec, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

Mam dobre zdanie na jego temat. Rodziłam od 19ej całą noc i gdyby rano dr nie przyszedł to chyba bym się męczyła z 2 dni:)przyspieszył wszystko.

Świetny lekarz polecam poczucie humoru dopisuje pacjent jest na luzie

Świetny lekarz polecam poczucie humoru dopisuje pacjent jest na luzie