Filtruj terminy

lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medicall

97-300 Piotrków Trybunalski

Swoimi spostrzeżeniami na temat pana dr Jarosława Remisza dzielę się w niemal 2 lata od przyjścia na świat mojego pierworodnego synka, zatem nie są one formułowane pochopnie lub pod wpływem silnych emocji, towarzyszących świeżo upieczonej mamie. To przemyślana i szczera refleksja na temat niezwykłego człowieka i wspaniałego fachowca, którego opiece z całą pewnością ponownie oddam zarówno siebie, jak i moje dziecko, gdy tylko ponownie zajdę w ciąże.
Do pana doktora ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Adam Fidziański

Położna, Ginekolog

mister med

Piotrków Trybunalski

bardzo dobry lekarz, z poczuciem humoru i z pohamowaniem do sytuacji w jakiej się znajduje pacjentka.. potrafi rozśmieszać pacjentki, gdy te są bardzo zestresowane.. lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Anoniim

lekarz Roman Szpak

97-300 Piotrków Trybunalski

Pan doktor prowadził moją ciążę w 2016 roku. Zaznaczę, że chodziłam do niego na NFZ. Kilka pierwszych spotkań rewelacja. Robił USG, wręczał zdj dziecka, badał...Była to moja druga ciąża więc byłam obeznana z tematem i wiedziałam czego się spodziewać. W okolicach drugiego trymestru Pan doktor był rozdrażniony, niechętnie robił USG i każda wizyta w tym czasie kosztowała mnie sporo nerw! Na moje pytania odpowiadał w kpiący sposób. Zapytałam o pleć ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Paweł Sochaczewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 87/89
97-300 Piotrków Trybunalski

Ten pan nie powinien być lekarzem. Trafiłam Do szpitala w Turku w 8 tygodniu ciąży z krwawieniem. Była sobota popołudniu, więc "pan doktor" był strasznie zniesmaczona faktem,że w ogóle musi mnie zbadać i przyjąć na oddział. W niedzielę rano krwawienie się mocno nasililo, więc zgłosiłam to na obchodzie, po czym reakcja "pana doktora" była nastepujaca: ja na to nic nie poradzę!!!! Po kilku godzinach zgłosiłam się do pielęgniarek,ponieważ krwawienie nie ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Marek Jaskólski

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Ten lekarz to jakas masakra. podejscie do pacjenta ponizej krytyki. Czulam sie jak jakas kretynka, ktora pyta bo chce sie czego dowiedziec a lekarz odpowiada jakbym rzeczywiście nia byla.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Krzysztof Rusin

Przychodnia
al. 3 Maja 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Pan Doktor z powołania 🙂 Miły, kompetentny, potrafi pomóc w problematyczne ciąży, wszystko dokładnie wyjaśnia.

lekarz Ilona Jahn

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Przychodnia
Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani doktor chyba kompetentna, mam wrażenie ,ze jej wizyty trwają w nieskończoność mimo ,że przychodzi się po receptę trwają zazwyczaj pół godziny i umoralnia cie odnośnie twojego życia. Nie obchodzi ją fakt ,że jest się osoba bez pracy i nie stać człowieka na wykwintne rarytasy. Dlatego najlepiej nie mówić ,że coś ci dolega.
Kiedy prosi się o to by leki były wypisane na osobnych receptach , bo taniej można je ...
Opinia dodana przez: Maria

Łukasz Tomaszewski

Ginekolog

Prywatny Gabinet Ginekologiczny

97-300 Piotrków Trybunalski

Super lekarz.Dobre podejscie do pacjenta .Bardzo mily i uprzejmy .usg wykonuje bardzo dokladnie badanie tez.Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Jolanta Matras

Piotrków Trybunalski

Uwielbiam Panią doktor jest wesoła, kompetentna, potrafi poradzić i leczyć. Polecam ;)

lekarz Marek Dominiak

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. wiem co piszę, znam Pana Doktora od wielu lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z opieki medycznej

Ginekolodzy w Piotrkowie Trybunalskim